Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM V souboji exligistů se radoval Konečník a jeho komando
formats

V souboji exligistů se radoval Konečník a jeho komando

Publikované dne Pátek,Srpen 12, 2016 podle v A-TÝM

Netradičně v pátek sehráli naši hráči 2.kolo 1.A třídy. V těžkém utkání ve Vlčnově se naše mužstvo prezentovalo velmi poctivým a disciplinovaným výkonem, který ještě okořenilo dvěma brankami, které znamenaly zisk 3 bodů.

V první půli se hrála spíše taktická bitva. Moc brankových příležitostí k vidění nebylo. V hostujícím týmu byl aktivní Ančinec, který zaměstnával defenzivu domácích. Ale dostal se jen zřídka až do zakončení. Jedna akce mu přece jen vyšla, ale brankář Chvojka vytěsnil míč na roh. Hrálo se převážně ve středu pole. Domácí spoléhali především na svého střelce Činčalu, ale ten byl dobře strážen hostujícími obránci. Tečku za prvním poločasem udělal Petrúsek, jehož nebezpečná střela však minula bránu.

Vstup do druhé části hry měly aktivnější Skaštice. Konečník se nebojácně protlačil až do vápna soupeře, podařilo se mu i zakončit, ovšem domácí brankář vytáhl skvělý zákrok a míč za svá záda nepustil. Z následného rohu se ocitl sám před brankářem Frýdl, ale úspěšný také nebyl. Poté se dostali k ohrožení brány i domácí. Střelu, která mířila přesně k tyči musel zastavit dobrým zákrokem brankář Stýblo. Bylo jasné, že komu se podaří vstřelit vedoucí branku, bude mít v utkání velkou výhodu. To se nakonec podařilo Skašticím. KONEČNÍK dostal pas za obranu, zbavil se domácího obránce a krásným lobem překonal bezmocného brankáře Chvojku. Na tahu tak byli střelci Vlčnova. Ale hosté, pozorným a zodpovědným výkonem, toho domácím příliš nedovolili. Naopak Skaštice přidaly druhý pojišťující gól. ANČINEC napodobil svého kolegu z útoku a opět přeloboval vyběhnutého brankáře domácích – 0:2. Závěr už si hosté pohlídali  a z dalekého Vlčnova si tak domů přivezli všechny body.

Vlčnov – Skaštice 0:2 (0:0)

Branky: 61. Konečník, 80. Ančinec

Žluté karty: bez karet

Rozhodčí: Němec, Houšť, Konečný

Diváci: 100

Sestava Skaštic: 

Stýblo – Dunda, Janalík (K), Motal, Icela (25. Petrúsek) – Škrabana, Sova, Batík, Frýdl R. – Konečník, Ančinec

Trenér: Roman Kolenič

Sestava Vlčnova: 

Chvojka – Uhlíř, Gregor (46. Fibichr), Hlahůlek (K), Beránek (73. Machala) – Růžička, Němčický, Martinec, Palička – Hanák, Činčala

Trenér: Vítězslav Bělohlávek

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
2 Comments  comments 

2 Odpovědi

  1. dundic

    ten kdo psal článek, zabudol uvést,že hlavní podíl u druhého vstřeleného golu má Pan Čáp (Jiří), který takticky přenechal odkop od brány Tomášovi, který svým odkopem založil celou akci! Jirka celému mužstvu ukázal jeho geniální fotbalové myšlení!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit