Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM V utkání se Vsetínem se diváci branky nedočkali
formats

V utkání se Vsetínem se diváci branky nedočkali

Publikované dne Úterý,Září 8, 2020 podle v A-TÝM

V sobotním divizním utkání ve Skašticích i po závěrečném hvizdu svítil na ukazateli stav 0:0. Útočná síla obou celků nenašla recept, jak překonat strážce svých svatyní Vrbu a Eliáše, a tak obrany oproti útoku slavily úspěch. I přes bezbrankový průběh nabídlo utkání nejednu zajímavou situaci.

Domácím vyšel úvod utkání, kdy svého soupeře svojí aktivitou naprosto přehrával a první třetina utkání patřila právě jim. Bohužel vyložené příležitosti Zavadilem, Konečníkem a Sovou zůstaly neproměněny. Hosté úvodní nápor domácích hráčů přečkali a hra se více vyrovnala. Vsetínští hráči začali více sbírat odražené míče a dostávali se i do slibných šancí a spousty standardních situací. Tu největší šanci hostů v první půli měl hráč Mišinský, když si našel odražený míč a orazítkoval břevno skaštické brány.

Druhá půle nabídla naprosto vyrovnanou hru obou celků. Šance se střídaly na obou stranách. Největší hrozbou pro domácí byly výborně zahrávané rohové kopy, ale domácí obrana si s nimi poradila. V závěru utkání si ještě vsetínský Eliáš připsal dva důležité zákroky. Nejprve výborným reflexem zlikvidoval Hubrovu dělovku a slabou Motalovu hlavičku z nadějné blízkosti už s klidem ukryl ve své náruči.

Hodnocení utkání trenéra Vsetína Mičegy:

„I když v utkání branka nepadla, divák se nenudil. Bylo dost šancí na obou stranách. Domácí měli výbornou patnáctiminutovku. My jsme pak měli čtyři šance – dvě Stuchlík a po jedné Mišinský se Surovcem. I ve druhém poločase, i když to byl spíše boj, přicházely na obou stranách šance, ale střelci neměli den. Soupeř byl kvalitní a my bod z venku bereme, remíza je spravedlivá.“

Hodnocení utkání trenéra Skaštic Koleniče:

„Velká škoda tří neproměněných vyložených šancí ze začátku utkání. Dát gól, zápas by se vyvíjel jinak. Poté co soupeř trefil břevno, se naše hra rozplynula, kluci znejistili a do přestávky získali navrch Vsetínští. Každý v zápase měl úseky a šance rozhodnout, ale defenzivy pracovaly bezchybně. Někdy bývá fotbal nespravedlivý, ale nyní jsme se s kolegou Mičegou shodli, že dělba bodů je spravedlivá.“

Skaštice – Vsetín 0:0

Žluté karty: Frýdl, Motal l. – Dulík, Stuchlík

Rozhodčí: Sivera – Šimoník, Lukašík

Delegát: Boček

Diváci: 289

Sestava Skaštic:

Vrba – Bubla, Motal T., Glozyga, Batík – Sova (68. Beneš), Motal L., Frýdl, Hubr – Zavadil, Konečník (K)

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit