Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM V zápase dvou „B“ mužstev se radovali domácí
formats

V zápase dvou „B“ mužstev se radovali domácí

Publikované dne Neděle,Říjen 22, 2017 podle v B-TÝM

V neděli dopoledne se ve Všetulích střetly dva rezervní týmy. Více kvality předvedli domácí a získali 3 body. Všechny branky Holešova obstaral Menšík, který těžil z dobré práce svého spoluhráče z útoku Zakopala.

Oba týmy se snaží hrát pohledný kombinační fotbal a stejně tomu bylo i v tomto duelu. Nepřítelem pro obě mužstva bylo počasí. Hrálo se na podmáčeném hřišti, ale oba soupeři si s tím dokázali docela poradit. O něco lépe ovšem domácí. Postupem času začali získávat převahu ve středu pole. Jejich kombinace byla přesnější a rychlejší. Brankář Skaštic Vymětal musel být neustále ve střehu. Skaštice zahrozily po standardní situaci, ale hlavička Navrátila mířila nad bránu. Holešov se dostal do vedení ve 23. minutě. Zakopal pěkným pasem za obranu vyslal do sóla MENŠÍKA, který obstřelil brankáře a skóroval. Hosté po inkasované brance svou hru zpřesnili a dočkali se vyrovnání. Radim Vymětal poslal do domácí šestnáctky krásný centr, na který si naskočil JEŽÁK uklidil míč k tyči. Poté se akce střídaly na obou stranách, ale stav se měnil až před koncem poločasu. Zakopal přetlačil v souboji Vlkolenszkeho, přešel i přes dalšího obránce a nachystal míč před prázdnou bránu pro MENŠÍKA. Ten touto skvostnou nabídkou nepohrdl.

Hosté vstoupili do druhé půli s cílem stav co nejrychleji opět srovnat. Ale tento záměr vzal za své už po 5 minutách hry. Zakopal se vyhnul ofsajdové pasti a přečíslení dva na jednoho opět vyřešil přihrávkou před prázdnou bránu. Adresátem přihrávky byl jeho kolega z útoku MENŠÍK a ten dovršil svůj hattrick. V další fázi zápasu se pokoušely Skaštice o smazání své ztráty. Dařilo se jim držet míč, ale v dost velké vzdálenosti od domácí brány. Hostující hráči nedokázali domácí obranu ničím překvapit a překonat. Naopak hráči Holešova využívali otevřené obrany Skaštic a chodili do brejků. Jeden takový svou čtvrtou brankou zakončil MENŠÍK a zápas tím definitivně rozhodl.

Holešov „B“ – Skaštice „B“ 4:1 (2:1)

Branky: 23., 43., 50., 78. Menšík – 31. Ježák

Žluté karty: Navrátil

Rozhodčí: Hušek – Kolář, Sucharski

Diváci: 100

Sestava Skaštic „B“:

Vymětal L. (K) – Vlkolenszki (61. Rosecký), Navrátil, Vymětal R., Sedlák (46. Pitron) – Škrabana (61. Soukup), Bubla P., Ježák (59. Kvasnička), Icela – Uličný, Ruman (67. Konečník)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit