Facebook YouTube E-mail
Home OSTATNÍ Ve stejný den přibyli tři nové tváře skaštického fan clubu
formats

Ve stejný den přibyli tři nové tváře skaštického fan clubu

Publikované dne Sobota,Červenec 25, 2020 podle v OSTATNÍ

Image-1

Jak už bylo zmíněno v předešlém článku, do Motalovi rodiny přibyl chlapeček ŠIMON Motal. Ovšem čtvrtek 16.7. byl pro skaštický fotbal velmi přívětivý den. Dalším hrdým tatínkem, který se může radovat ze svého prvního potomka je Milan Frýdl. Ten se společně se svou půvabnou přítelkyní Pavlínkou může radovat z narození holčičky, která dostala krásné jméno HELENKA. Všichni tři svůj velký den statečně zvládli a nyní už si pyšní rodiče užívají společné dny se svou dceruškou v domácím prostředí.

Ale to ještě není vše!!! Další velká radostná zpráva přiletěla od našeho dlouholetého člena realizačního týmu Viktora Hložka. Ten se, ano opět ve stejný den, stal potřetí dědou. Jeho prvorozenému synovi se narodila krásná holčička jménem EMMA.

Všem novopečeným rodičům a prarodičům velmi gratulujeme a přejeme hodně zdraví, které je určitě v této době to nejdůležitější. Vše ostatní už určitě přijde tak nějak samo :-)

A tatínci a dědeček určitě nezapomenou, že se musí tento velký den oslavit :-)

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit