Facebook YouTube E-mail
Home OSTATNÍ Velká gratulace manželům Konečníkovým
formats

Velká gratulace manželům Konečníkovým

Publikované dne Úterý,Červenec 17, 2018 podle v OSTATNÍ

Emma

V pondělí 2.7.2018 se skaštickému kanonýrovi a jeho půvabné manželce Haničce narodila prvorozená dcerka EMMA. Vše proběhlo v naprostém pořádku a malá slečna i její maminka jsou v pořádku. Skaštický ženský fanklub se tak rozrostl o další členku. Malá Emma bude určitě největší fanynkou svého tatínka, který ji své fotbalové kousky určitě předvede hned v následující premiérové sezóně v Krajském přeboru. Celý klub TJ Skaštice přeje mladé rodince pevné zdraví, štěstí a spoustu společných krásných zážitků.

GratulujemeInnocent

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit