Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Áčko doma opět vítězně, Velké Karlovice si odvezly 5 branek
formats

Áčko doma opět vítězně, Velké Karlovice si odvezly 5 branek

Publikované dne Neděle,Září 9, 2018 podle v A-TÝM

Třetí domácí zápas v sezóně a třetí vítězství. Podruhé za sebou naše mužstvo nastřílelo 5 branek. Tentokrát  řádění Konečníka a spol. odnesly Velké Karlovice.

Skaštice se svého soupeře, který ještě nedávno hrál Divizi, nezalekly a hned od začátku duelu rozjely svou typickou kombinační hru. V 6. minutě se poprvé měnilo i skóre. Zdeněk KONEČNÍK si našel centr z levé strany a nadvakrát překonal hostujícího brankáře. V dalším průběhu hry to bylo domácí mužstvo, které předvádělo velmi kvalitní výkon a soupeře ke své bráně moc nepouštělo. A svou aktivitu domácí potvrdily dalšími dvěma góly. Druhou branku přidal KONEČNÍK a byla to trefa s nutnou dávkou štěstí. Střela z přímého kopu se otřela  o hráče ve zdi a zapadla přesně k tyči. Pozadu nezůstal ani druhý útočník Skaštic Martin ANČINEC, který si naběhl do šestnáctky a po malém zaváhání hostujícího obránce propálil brankáře Karlovic. Až poté se se více připomněli i hosté, když hlavička jednoho z hráčů skončila na tyči domácí brány. Následně dokázal vypadlý míč zneškodnit brankář Stýblo.

Úvod druhé půle opět opanovali domácí. A to konkrétně Jan GOJŠ, který předvedl fotbalovou parádu, když technickou střelou bez přípravy rozvlnit síť za letícím gólmanem Karlovic. Domácí i nadále předváděli rychlý fotbal, dobře kombinovali a soupeře přehrávali. Zodpovědným výkonem mířili za další výhrou v soutěži. Tu ještě zvýraznil opět KONEČNÍK, který po faulu hostujícího kapitána zahrával pokutový kop, který bez problémů proměnil. Dal tak svůj druhý hattrick během tří utkání. Skaštice nedovolily hostům ani čestný úspěch a brankář Stýblo při svém prvním startu v sezóně udržel čisté konto. Skaštice tak hostům přibalily na dlouhou cestu domů pětigólovou nálož.

Skaštice – Velké Karlovice 5:0 (3:0)

Branky: 6., 26., 80. z pen. Konečník, 28. Ančinec, 49. Gojš

Žluté karty: Petrúsek – Vašut

Rozhodčí: Zpěvák – Kotačka, Zelený

Delegát: Vlčnovský

Diváci: 140

Sestava Skaštic:

Stýblo – Bubla L.(85. Ježák), Glozyga, Batík T., Menšík – Petrúsek (76. Škrabana), Sova, Frýdl R., Gojš – Ančinec (72. Vymětal R.), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit