Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Dorosti Skaštic doma nestačil na Bystřici
formats

Dorosti Skaštic doma nestačil na Bystřici

Publikované dne Neděle,Září 9, 2018 podle v Dorost

Třetí zápas v sezóně v sobotu odehráli naši dorostenci. Na domácím hřišti nestačili na tým Bystřice pod Hostýnem. Hostující mužstvo sice přijelo bez jediného náhradníka, ale ze Skaštic si odvezlo vítězství. Na našich hráčích byl vidět mírný respekt před vyspělejším soupeře. Po třech individuálních chybách domácích hráčů se soupeř dostal do tříbrankového vedení. Domácí hráči ale postupně překonali zbytečný ostych a v poli začali slušně kombinovat. Předvedli pěkné akce, kterým chybělo jen přesnější finální řešení. První gól domácích padl po krásné střele Jakuba Hyánka, který se trefil přímo pod břevno. Ovšem hosté využily ještě dvě situace a do konce první půle ještě své vedení navýšili.

Ve druhé půli dokázali první skórovat domácí. Chupík předvedl krásný průnik po pravé straně a svou akci završil přesnou přihrávkou na Jakuba HRABAL, který mířil přesně k tyči. Hosté ale měli ve svém útoku FRAŇKA, kterému to v tomto duelu pálilo a přidal další branky. Skaštice ještě stačily jednou skórovat. CHUPÍK opět krásný průnik, který tentokrát zakončil sám přesnou střelou. Hosté se představili jako vyspělé mužstvo a svou výhru si vzít nenechali.

Skaštice – Bystřice pod Hostýnem 3:10 (1:5)

Branky: Hyánek, Hrabal, Chupík – Franěk 6, Křížek 2, Kotas, Janečka

Bez karet

Rozhodčí: Trampota

Diváci: 30

Sestava Skaštic:

Zapletal – Chupík (K), Novák, Makový, Hyánek, Oračko D., Soukup, Hrabal, Bureš, Gabor, Oračko K., Růžička

Trenéři: Lukáš Motal, Radovan Stančík

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit