Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko Skaštic už potřetí za sebou nevyhrálo
formats

Béčko Skaštic už potřetí za sebou nevyhrálo

Publikované dne Neděle,Září 9, 2018 podle v B-TÝM

Začátek nové sezóny našemu B týmu rozhodně nevychází podle představ. Z pěti utkání získali pouze 5 bodů a jediné vítězství si připsali proti Záhlinicím. V posledním zápase se Střílkami dostali naši hráči 3 branky během úvodních 30 minut a ztrátu už dohnat nedokázali.

Naše hráči začali soupeři ulehčovat utkání hned od počátečního hvizdu. V první minutě chyboval domácí brankář při rozehrávce a hostující útočník se dostal do samostatného úniku. Brankář Skaštic však své zaváhání dokázal odčinit. Naši hráči se poté snažili diktovat tempo hry. Ovšem brzy je zastavila zbytečná chyba v kombinaci, kdy si tři hráči dávali přednost a míče se tak zmocnil soupeř a po přenesení hry skóroval ZABLOUDIL. Našim hráčům se nedala upřít snaha. Zkoušeli překonat hostující obranu, ale jejich akce postrádaly přesnost a někdy brzdila naše hráče zbrklost. A když se k tomu přidaly ještě nevynucené chyby v defenzivě tak se hosté velmi snadno dostali ke skórování. Dlouhý výkop brankáře se k překvapení všech dostal až k hostujícímu HUBROVI, pro kterého nebyl problém přehodit vybíhajícího brankáře. Naději pro domácí znamenal průnik Frýdla, který byl zastavený až za cenu faulu a kopala se penalta. Tu zahrával ULIČNÝ. Jeho střelu, ale vyrazil hostující brankář na tyč, míč se však opět odrazil k domácímu hráči a napodruhé už se nemýlil. Hned po rozehrání se však stav měnil opět. Nedůraz a nedůslednost domácích potrestal opět HUBR.

Druhá půle se nesla ve znamení snahy domácích o co nejrychlejší zkorigování stavu. Ovšem Střílky poctivě bránily a Skaštice je dlouho nedokázaly ničím překvapit. Nadějně vypadal průnik Ježáka a hlavička Uličného, jenže domácí hráči prostě nejsou v soupeřově šestnáctce dostatečně důrazní a hladoví. Změna stavu nastala v 77. minutě, kdy se na první tyči prosadil JEŽÁK. V závěrečném tlaku měl největší šanci vyrovnat střídající Lukáš Vymětal, jehož hlavička ale skončila na tyči. Skaštice tak utrpěly další domácí ztrátu bodů.

Skaštice B – Střílky 2:3 (1:3)

Branky: 25. Uličný, 77. Ježák – 8. Zabloudil, 16., 26. Hubr

Žluté karty: Frýdl

Rozhodčí: Hušek

Diváci: 90

Sestava Skaštic: 

Rotrekl – Bubla P., Vymětal R., Icela, Pitron (77. Hyánek J.) – Vlkolenszki (60. Konečník), Uličný, Škrabana (K), Rosecký (60. Navrátil) – Ježák (82. Vymětal L.), Frýdl M.

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit