Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Áčko generálku zvládlo
formats

Áčko generálku zvládlo

Publikované dne Pondělí,Srpen 5, 2019 podle v A-TÝM

Poslední přípravné utkání před startem nového ročníku sehrálo naše A mužstvo. Na hřišti v Napajedlích podali naši hráči průměrný výkon a tak více těší výsledek zápasu a také nula na kontě brankáře Vymětala.

Hráči Napajedel dirigováni zkušenou středovou dvojicí Laciga – Dvořáček si vypracovali první velkou šanci utkání, ale střela mířila nad bránu. Skaštice se probouzely pozvolna. Úvod utkání patřil domácímu celku. Postupem ale už i hosté se snažili rozjet svou kombinační hru. Ale jejich snahu brzdily zbytečné ztráty a nepřesnosti. I přesto se ale našemu týmu podařilo jít do vedení. KONEČNÍK si naběhl mezi domácí obránce a sám před brankářem nezaváhal. Navýšit vedení mohl Lukáš Motal, který přehazoval vyběhnutého brankáře Balážika, ale toho zastoupil vracející se obránce a míč mířící do prázdné brány vyhlavičkoval. Následně se akce střídaly před oběma bránami, ale střelci si vylámali zuby na obou brankářích.

Druhá půle se už více hrála v režii hostujícího týmu. Ale v zakončení si naši hráči počínali nepřesně. Sovu vychytal domácí brankář a Gojš svůj únik zakončil střelou do ochranné sítě. Skaštice podruhé míč do sítě přece jen dostaly. SOVA se snažil před bránou najít svého spoluhráče, ale nakonec jeho centr skončil až za zády domácího brankáře. V poslední dvacetiminutovce tempo hry opadlo. Domácí se snažili o vstřelení alespoň kontaktní branky. Nejblíže k tomu byl Dvořáček, který svou bombou orazítkoval břevno. Hostující gólman nakonec své čisté konto uhájil a Skaštice tak ukončily sérii přípravných utkání dvougólovým vítězstvím.

Napajedla – Skaštice 0:2 (0:1)

Branky: Konečník, Sova

Rozhodčí: Katrňák

Diváci: 60

Sestava Skaštic:

Vymětal L. – Bubla L., Motal T., Janalík, Batík L. – Mynarčík, Motal L., Frýdl R., Sova, Gojš – Konečník

Střídali: Batík T., Beneš, Krejčíř, Sedlák, Vymětal R.

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit