Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko zlomilo odpor Zlobic ve druhé půli
formats

Béčko zlomilo odpor Zlobic ve druhé půli

Publikované dne Pondělí,Srpen 5, 2019 podle v B-TÝM

Svou generálku na boje v Okresním přeboru zvládlo i naše B mužstvo. Výsledek se našim hráčům podařilo otočit ve druhé půli, když do sítě soupeře nasázeli 6 branek. Hattrickem se blýskl Stanislav Škrabana.

V první půli byli naši hráči více na míči, ale brzdila je spousta nepřesností v kombinaci. I přesto si ale Skaštice dokázaly vytvořit příležitosti ke skórování. Ale domácí brankář předváděl výborné zákroky. A Zlobice se dostaly do vedení. Domácí hráči využili svého důrazu a míč po rohovém kopu doslova dotlačili za záda brankáře Vymětala. Našemu týmu se v první půli míč do sítě dostat nepodařilo a tak domácí udrželi jednobrankové vedení.

Ve druhé půli se obrázek hry příliš nezměnil. Obě mužstva se snažila o kombinační hru. Naši hráči drželi míč, ale vyrovnat se jim nedařilo. Navíc se domácím hráčům podařil rychlý brejk a s trochou štěstí dali druhý gól. Postupem času se ale ukázala lepší fyzická připravenost našeho týmu. Kouzlo domácího brankáře odčaroval důraznou hlavičkou Milan FRÝDL. Ten také o chvíli později srovnal skóre. Následně se třikrát trefil Škrabana a jedním zásahem přispěl i Petrúsek. Nakonec si naše mužstvo odvezlo jasné vítězství a v neděli 11.8. už je čeká první ostrý zápas v sezóně na půdě ambiciózních Němčic.

Zlobice – Skaštice 2:6 (1:0)

Branky: Škrabana 3, Frýdl M. 2, Petrúsek

Bez karet

Diváci: 50

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. – Vlkolenszki, Sedlák, Icela, Pitron – Petrúsek, Škrabana, Uličný, Rosecký – Ježák, Frýdl M.

Střídali: Bubla P., Židlík

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit