Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Áčko si poradilo s nepříjemným Ořechovem
formats

Áčko si poradilo s nepříjemným Ořechovem

Publikované dne Neděle,Květen 13, 2018 podle v A-TÝM

Skaštice opět zabraly i na domácím trávníku. Po dvou domácích porážkách dokázalo naše mužstvo opět naplno bodovat. Tentokrát odjel s prázdnou celek Ořechova. Brankář Stýblo neinkasoval už 180 minut.

Za sedmnáctou výhrou v sezóně nasměroval naše mužstvo mladíček v domácí sestavě Martin GLOZYGA. Už ve 2. minutě uplatnil svůj důraz a první brankou ve skaštickém dresu dostal náš tým do vedení. Brzká inkasovaná branka ovšem se zkušeným hostujícím celkem příliš nezamávala. Postupně se i oni dostali do hry a snažili se o kombinační hru. Domácí tým trochu zaostával ve středu pole, ale i přesto hosty do zakončení příliš nepouštěl. Naopak mohl skórovat domácí Mynarčík, ale jeho střelu z výhodné pozice dokázal zneškodnit brankář Ořechova. První půle už se dohrála ve středu pole. Ani jeden z týmů si vážnější příležitost k zakončení nevypracoval.

Skaštice do druhé půle provedly střídání a trochu přeskupily své řady. Domácí zlepšili svou hru v záložní řadě a začali svého soupeře přehrávat. Hrálo se po většinu času na půli soupeře z Ořechova. Domácím se povedlo i uklidnit druhou vstřelenou brankou. Tu obstaral Zdeněk KONEČNÍK, který napřáhl z 18 m a prostřelil chumel hráčů stojící před sebou. Brankář Kuchař už nedokázal zareagovat. Další gól měl na kopačce Janalík. Po rohovém kopu k němu propadl míč, ale domácí kapitán nastřelil jen ležícího brankáře Ořechova. Hosté se k ohrožení domácí brány dostali až na konci duelu. Hlavička jednoho z hráčů Ořechova už mířila do sítě, ale brankář Stýblo předvedl skvělý zákrok a uhájil tak čisté konto. Více se už na zeleném pažitu neudálo a tak se Skaštice díky dalšímu vítězství i nadále udrží na čele celé soutěže.

Skaštice – Ořechov 2:0 (1:0)

Branky: 2. Glozyga, 65. Konečník

Žluté karty: Glozyga – Hlúpik, Sklenka

Rozhodčí: Novák – Zapletal, Veselý

Diváci: 100

Sestava Skaštic:

Stýblo – Bubla L., Janalík (K), Motal, Batík – Škrabana (46. Sova), Frýdl R. (87. Vymětal L.), Glozyga, Icela (64. Menšík) – Mynarčík (72. Vymětal R.), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit