Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko čepovalo desítku
formats

Béčko čepovalo desítku

Publikované dne Neděle,Květen 13, 2018 podle v B-TÝM

Celkem 12 branek bylo v neděli k vidění ve Skašticích. Naše B mužstvo si v utkání s Loukovem s chutí zastřílelo. V první půli se domácí mužstvo prosadilo jen dvakrát a zbytek branek si nechalo na druhou část. Hattrickem se blýskl Josef Vlkolenszki.

Díky postavení obou týmů v tabulce bylo to domácí asi favoritem. Skaštice začaly aktivně, držely míč, ale do zakončení se příliš nedostávaly. Do výhodné střelecké pozice se dostal Vlkolenszki, ale hostujícího brankáře nepropálil. Postupně se začali osmělovat i hráči Loukova. Zkoušeli to převážně dlouhými balóny za obranu, ale až na jedno zaváhání si s tím domácí obrana poradila. První gól padl po menším zaváhání hostujícího stopera, kterého obral o balón Uličný, přihrál volnému FRÝDLOVI a ten už neměl problém dostat míč do sítě. Poté to domácí zkoušeli střelbou ze střední vzdálenosti, ale tyto pokusy končily v ochranné síti. Navýšit vedení se povedlo až VLKOLENSZKÉMU, který si naběhl za obranu a prostřelil hostujícího gólmana.

Druhý poločas začal tak jak skončil ten první. Brankou v hostující síti. David PETRÚSEK vnikl do šestnáctky a křižnou střelou rozvlnil síť. Domácí záložník tak odstartoval brankové hody. Další přesný zásah obstaral ULIČNÝ, který poslal míč do pravého rohu hostující brány. Domácím se dařilo proměňovat své šance a postupně přidávali další branky. Penaltu proměnil střídající ŠKRABANA a přihrávkou Sovy před prázdnou bránu nepohrdl VLKOLENSZKI. Gólově prosadit se podařilo i hostům, když využili rychlý brejk. Loukov měl výhodu i pokutového kopu, ale jejich střelec napálil jen břevno Vymětalovi brány. To domácí hráči byli v koncovce velmi efektivní. Akci Zaorala dokončil gólovou dorážkou ŠKRABANA a přesnou střelou k levé tyči se uvedl i BRADA. I hráčům Loukova se podařilo překonat domácí obranu a KOCMAN střelou do prázdné brány zkorigoval stav. Poslední slovo v utkání ale měli opět hráči Skaštic. SOVA napřáhl z 20m a trefil se přesně ke vzdálenější tyči. A v 90. minutě dovršil svůj hattrick Josef VLKOLENSZKI. Soupeř tak odjel ze Skaštic s nepříjemným debaklem.

Skaštice „B“ – Loukov 10:2 (2:0)

Branky: 45+2., 57., 90. Vlkolenszki, 56. z pen., 80. Škrabana, 21- Frýdl M., 46. Petrúsek, 51. Uličný, 74. Brada, 88. Sova – 50. Žniva, 66. neproměněná penalta 72. Kocman

Žluté karty: Sedlák, Frýdl M. – Buršík, Matyáš

Rozhodčí: Závojský

Diváci: 60

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. – Bubla P., Vymětal R., Sedlák, Pitron – Vlkolenszki, Kvasnička (K) (55. Škrabana), Petrúsek, Rosecký (70. Brada) – Frýdl M. (53. Sova), Uličný (63. Zaoral)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit