Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Áčko si se Vsetínem body rozdělilo
formats

Áčko si se Vsetínem body rozdělilo

Publikované dne Neděle,Říjen 20, 2019 podle v A-TÝM

Po nepovedeném utkání v minulém kole, chtěli naši hráči navázat na předešlé vydařené domácí zápasy. Povedlo se jim to tak na půl. V první půli byli lepším týmem, dostali se do vedení, ale ve druhé části přenechali aktivitu hostujícím hráčům a duel se Vsetínem tak dopadl zaslouženou remízou.

V úvodu se oba sousedé v tabulce spíše oťukávali a poznávali se. Domácím se kvalitní defenzivní čtveřici Vsetína povedlo řekonat už ve 14. minutě. Skaštice předvedly pěknou akci po ose Motal T. – Motal L. – Konečník a na zadní tyči přesně zakončující GOJŠ. Vedoucí branka domácí hráče uklidnila a ti postupem času začali ovládat střed pole. Hosté hrozili převážně jen ze standardních situací, které jim svým dobrým krytím míče zajišťoval Matůš. S těmi si ale domácí obrana dirigovaná brankářem Stýblem dokázala poradit. Naopak více rušno bylo před hostující bránou. Druhý gól Skaštic měl na kopačce Lukáš Motal. Ten  našel v šestnáctce vyražený míč brankářem, ale nedokázal míč usměrnit mezi tři tyče. V další tutovce se ocitl Menšík. Toho našel v náběhu přesnou přihrávkou Gojš, ale domácí záložník svou střelou těsně minul bránu. Skaštice i nadále pokračovaly ve své aktivní hře a snažily se přidat druhý gól. Ten měl na kopačce Sova, ale radost mu překazil tygřím skokem hostující gólman. Další rychlou akci domácích vyřešil Menšík přesnou přihrávkou na Konečníka, tomu ale v rozhodující moment zůstal míč pod nohou a gólman jeho střelu zpacifikoval.

Druhá půle se naopak hrála podle not Vsetína. Hostům se povedlo hned v úvodu druhé půle vyrovnat, když si SUROVEC počíhal na zadní tyči na prodloužený balón a sám před brankáře Stýblem nezaváhal. Inkasovaná branka domácí hráče vyvedla z tempa. To pro změnu Vsetín ožil a převzal aktivitu. Domácí záloha vyklidila střed pole a hosté sbírali většinu odražených míčů. Nějaké velké tutovky si ale nevypracovali. Nebezpečně vypadala hlavička Matůše, při které ale svůj tým podržel Stýblo. Domácí se už příliš k ohrožení Eliášovi brány nedostávali. A když tak je zradila finální fáze. Nadějně vypadal pro domácí situace, kdy Konečník vystihl malou domů hostujícího obránce, předskočil brankáře, ale na jeho následnou přihrávkou nedosáhl dobíhající Menšík. Skaštice mohly rozhodnout po rohovém kopu, ale Batík nedokázal prostřelit obranný val vytvořený z hostujících obránců. I hráči Vsetína zkoušeli překvapit domácí po standardních situacích, ale jejich akce skončily jen závary před domácí bránou, které ke gólu nevedly. Oba týmy se tak rozešly spravedlivou remízou, když každému mužstvu patřil jeden poločas.

Skaštice – Vsetín 1:1 (1:0)

Branky: 14. Gojš – 47. Surovec

Žluté karty: Motal L., Motal T. – Foltýn, Surovec

Rozhodčí: Jahoda – Havlín, Bělák

Delegát: Peřina

Diváci: 200

Sestava Skaštic:

Stýblo – Batík L., Motal T., Miklík, Sedlák (79. Vymětal R.) – Sova (73. Beneš), Motal L., Frýdl R., Menšík – Gojš, Konečník (K)

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit