Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Dorost nasázel Lutopecnám 5 branek a slavil vítězství
formats

Dorost nasázel Lutopecnám 5 branek a slavil vítězství

Publikované dne Neděle,Říjen 20, 2019 podle v Dorost

Skaštický dorost si v neděli připsal čtvrtou výhru v sezóně. Proti okresnímu rivalovi z Lutopecen si naši hráči vypracovali už v první poločase dvougólový náskok a to díky dvěma přesným zásahům ZAORALA. Domácí útočník byl v tomto duelu při chuti a hned v úvodu druhé půle přidal třetí branku a zkompletoval tak svůj hattrick. Domácí mužstvo hrálo s chutí a snažilo se o kombinační fotbal. Ovšem po hodině hry si naši hráči vybrali slabší desetiminutovku, ve které začali hosté ohrožovat domácí bránu. A povedlo se jim vsíti i první branku, když za domácí stoperskou dvojici propadl míč a hostující PALICH dokázal nadvakrát překonat brankáře Trampotu. Hráči Lutopecen začali cítit šanci na zdramatizování utkání. A povedlo se jim skórovat i podruhé. Domácí gólman musel vytáhnout míč ze své sítě po pohotové střele KLIMECKÉHO. Ale domácí hráči měli od začátku zápasu v sobě potřebný zápal a bojovného ducha. Dobře rozehrané utkání nechtěli ztratit a dokázali na dvě branky hostů brzy odpovědět. Novák krásným centrem našel přesně nohu ZAORALA  a ten potvrdil svůj střelecký instinkt, když se trefil v utkání už počtvrté. Tento gól domácí hráče uklidnil a už si své vedení pohlídali. V závěru se jim ještě podařilo vstřelit pátou branku, když Novák krásnou přihrávkou vyslal do sóla HRABALA  a ten přesnou střelou k tyči oslavil svůj první gól v sezóně a uzavřel tak toto zajímavé utkání.

Skaštice – Lutopecny 5:2 (2:0)

Branky: 9., 44., 50., 75. Zaoral, 85. Hrabal – 64. Palich, 70. Klimecký

Žluté karty: Neuwirt

Rozhodčí: Zalabák

Diváci: 60

Sestava Skaštic:

Trampota – Chupík (K), Novák, Makový, Neuwirt – Bureš, Gabrhelík, Hyánek, Růžička – Zaoral, Hrabal

Střídali: Oračko, Gabor, Kršek, Zapletal

Trenéři: Radovan Stančík, Stanislav Škrabana

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit