Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Ježák řídil demolici Záhlinic
formats

Ježák řídil demolici Záhlinic

Publikované dne Neděle,Říjen 20, 2019 podle v B-TÝM

Béčku Skaštic se před domácím publikem daří a naši hráči to potvrdili i v zápase se Záhlinicemi. Šest gólů si rozdělili rovnoměrně do obou poločasů. Hattrickem se blýskl Roman Ježák.

Záhlinice v minulém kole rozprášily Žalkovice a i v tomto duelu začaly docela aktivně. Snažily se o napadání domácí rozehrávky, ale Skašticím se dařilo kvalitní kombinací ze soupeřova presu dostat. První a důležitý gól utkání obstaral Stanislav Škrabana. Ten se postavil k přímému kopu a technickou střelou přes zeď rozvlnil síť. Od této chvíle si Skaštice podmanily střed pole a svého soupeře začaly přehrávat. Domácím se dařily akce po stranách hřiště a hlavně pravá strana hýřila aktivitou. Několik nadějně rozjetých situací ještě branku nepřineslo. To se povedlo až po úniku Ježáka, který si naběhl za obranu, v souboji přetlačil hostujícího brankáře a pohodlně zavěsil. A ještě před odchodem do šaten se domácí radovali potřetí. Skaštice zamkly svého soupeře u jeho brány a tento tlak ukončil přesnou střelou k tyči ULIČNÝ.

Ve druhé půli domácí pokračovali ve svém dobrém výkonu a podařilo se jim přidat i další branky. Nejdříve si na levé straně naběhl za obranu Rosecký a ještě akci vyšperkoval přihrávkou na volného JEŽÁKA, který uklidil míč k tyči. A o chvíli později domácí útočník završil hattrick, když nekompromisní ranou zakončil další povedou akci svých spoluhráčů. Skaštická obrana pracovala zodpovědně a i když se hosté snažili o vstřelení nějaké branky tak se do šancí nedostávali. Naopak s chutí hrající domácí přidali v závěru ještě jednu branku. Jan HYÁNEK se pohotovou střelou trefil přesně do levé šibenice hostující brány. Domácí mohli své vedení ještě navýšit, ale Ježák s Pitronem své samostatné nájezdy neproměnili. Snad si naši fotbalisté schovali nějaké góly i do zbývajících dvou podzimních kol. Hned v tom dalším se utkají se svým sousedem v tabulce, nováčkem soutěže Lutopecnami.

Skaštice „B“ – Záhlinice 6:0 (3:0)

Branky: 12. Škrabana, 34., 51., 54. Ježák, 36. Uličný, 87. Hyánek

Žluté karty: Janalík – Paštěka, Tabara

Rozhodčí: Tesař – Zalabák

Diváci: 120

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. (K) – Bubla P. (67. Navrátil), Janalík, Icela, Beneš – Vymětal R. (57. Hyánek), Škrabana, Štěpják, Rosecký (62. Pitron) – Uličný, Ježák (78. Brada)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit