Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Áčko si v Nedachlebicích otevřelo střelnici, bylo z toho 7 přesných zásahů
formats

Áčko si v Nedachlebicích otevřelo střelnici, bylo z toho 7 přesných zásahů

Publikované dne Neděle,Září 3, 2017 podle v A-TÝM

Sedm trpaslíků, sedm statečných a taky sedm branek v Nedachlebicích. V hlavní roli byl pistolník Konečník, který měl nabito ostrými a čtyřikrát zasáhl přesně cíl.

Oba týmy se na začátku sezóny mohly pyšnit velmi slušnou sportovní formou. A úvodních 20 minut zápasu nenasvědčovalo tomu, že hostující mužstvo zanechá  v Nedachlebicích takovou velkou stopu. Hrálo se hlavně ve středu pole, obě mužstva se soustředily na to, neudělat zbytečnou chybu. Postupně ale začaly přebírat otěže zápasu Skaštice. A svou aktivitu brzy přetavily ve vedoucí gól. Zdeněk KONEČNÍK si našel trochu volného místa a technickou střelou poprvé v zápase rozvlnil síť. A tímto momentem začala pro domácí bídná 5minutovka, ve které se rozhodlo o výhře hostů. Nejdříve byl v akci Lukáš BATÍK, který uklidil do brány přesný Vymětalův centr. Hned po rozehrání vysunuli hosté presink a Konečník získal míč. Ten nikomu nepůjčil, prošel mezi obránci až před brankáře, který jeho sólo nedokázal zastavit a Skaštice vedly o tři branky.

Ve druhé půli pokračovala „one team show“. Skaštice hrály stále naplno a přidávaly další branky. Netradičně hlavou se prosadil hostující středopolař Radek FRÝDL. Jestliže chtělo domácí mužstvo utkání ještě zdramatizovat, tak čtvrtý gól jejich plány nadobro zhatil. Poté už hrálo hlavně hostující mužstvo. Hráči Skaštic si už s chutí zahráli a dokázali přidat další branky. Rychlou akci po pravé straně táhl Bubla, který uviděl volného KONEČNÍKA, který lehce uklidil míč k první tyči. Zahanbit se nenechala ani levá strana sestavy Skaštic. Menšík pronikl do šestnáctky, kde byl faulován a byla z toho penalta. Zdeněk KONEČNÍK si postavil míč a s přehledem přidal další gól. Domácí si toho proti pozorné obraně hostů moc nevytvořili. Za zmínku stojí snad jen únik po straně, ale domácí útočník si na brankáře Vymětala nepřišel. Poslední slovo v zápase tak měli opět hosté. Domácí obrana opět nezachytila výpad po straně a střídající ANČINEC přidal sedmou branku.

Nedachlebice – Skaštice „A“ 0:7 (0:3)

Branky: 31., 35., 56., 66. z pen. Konečník, 34. Batík, 53. Frýdl R., 81. Ančinec

Žluté karty: Pisklák

Rozhodčí: Zapletal – Novák, Pospíšil

Delegát: Hubál

Diváci: 70

Sestava Skaštic A:

Vymětal L. – Bubla L., Janalík (K)(65. Ančinec), Motal, Vymětal R. – Frýdl R., Glozyga, Sova, Menšík (71. Škrabana) – Konečník, Batík (82. Icela)

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit