Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Obránce Sedlák proti béčku Kvasic spolehlivě bránil a ještě přidal důležité branky
formats

Obránce Sedlák proti béčku Kvasic spolehlivě bránil a ještě přidal důležité branky

Publikované dne Neděle,Září 3, 2017 podle v B-TÝM

Tenisovým výsledkem skončilo nedělní utkání našeho B mužstva. V souboji dvou rezervních týmů se diváci rozhodně nenudili. I přes deštivé počasí nabídly oba týmy zajímavou podívanou.

Mokrý terén a padající déšť byl zárukou, že hra bude mít dobré tempo. Od začátku se hrálo ve vysokých otáčkách. A brzy bylo na hřišti velmi rušno. První vážnější situace před domácí brankou přinesla první gól a hlavně červenou kartu. V 7. minutě postupovali dva hostující hráči na dva obránce domácích. Bránící Běťák nešťastně uklouzl a Roman Ježák už by šel sám na bránu. Ale zkušený domácí obránce sáhl úmyslně po míči rukou a ozvala se píšťalka slečny rozhodčí. Po krátké diskuzi se v ruce sudí objevila červená karta. Nutno dodat, že po právu. A další pohroma pro domácí přišla vzápětí. KVASNIČKA přímý kop zatočil k tyči a Skaštice vedly. Kvasicím se ale brzy podařilo vyrovnat. A bylo to také z přímého kopu. ZAPLETAL trefil přesně pravý roh a s pomocí tyče dal krásný gól. Poté se hra trochu uklidnila a hrálo se mezi šestnáctkami. Ale ani jedno z mužstev nevynechalo jedinou možnost k útočení. Obrany na obou stranách ale pracovaly spolehlivě. Hostujícímu týmu se podařilo nachytat domácí při bránění standardních situací. Kvasnička poslal centr na zadní tyč, kde číhal SEDLÁK  a ten dostal míč do sítě. Skaštice tak odcházely do šaten s jednobrankovým vedením.

I ve druhé půli se hrál slušný a zajímavý fotbal. Domácí se snažili o srovnání stavu a naopak hosté věděli, že případný třetí gól tuto snahu Kvasic otupí. A skóre se opět měnilo už po osmi minutách hry. Opět zafungovala spolupráce zkušených hráčů Skaštic, kteří dříve oblékali i kvasický dres. Kvasnička se SEDLÁKEM si svou akci z první půle zopakovali. Jeden centroval a druhý hlavou podruhé v zápase zavěsil. A než se domácí ze třetí inkasované branky vzpamatovali tak gólman Marčík tahal míč ze sítě znova. Hostující záložník PETRÚSEK vyslal tvrdou střelu, která mířila přesně pod břevno. Kvasice zápas nezabalily. Snažily se utkání zdramatizovat, ale pozorně hrající mužstvo Skaštic jim toho příliš nedovolilo. Naopak hosté byli produktivní v ofenzivě. Domácí brankář neudržel tvrdou pumelici Frýdla a odražený míč si našel střídající RUMAN, pro něhož nebyl problém trefit prázdnou bránu. Poté musel ukázat své kvality i brankář Vrtěl. Ten trápil domácího kanonýra Janoštíka, který ho nedokázal překonat. Povedlo se to až PANÁKOVI, který se prosadil tvrdou střelou. Poslední slovo v zápase ale měli hosté. Brada přesprintoval svého strážce a krásnou přihrávkou našel zcela volného FRÝDLA, který jen doklepl míč do prázdné brány. Zápas tedy skončil vysokým vítězstvím béčka Skaštic. Pro domácí je vysoká prohra možná trochu krutá. K dobré úrovni utkání přispěla kvalitním výkonem i mladá slečna rozhodčí se svým kolegou.

 

Kvasice „B“ – Skaštice „B“ 2:6

Branky: 17. Zapletal, 81. Panák – 8. Kvasnička, 36., 53. Sedlák, 59. Petrúsek, 70. Ruman, 85. Frýdl M.

Žluté karty: Sedlák, Petrúsek

Červená karta: 7. Běťák

Rozhodčí: Jiroušková, Trampota

Diváci: 60

Sestava Skaštic B:

Vrtěl – Bubla P., Kvasnička (K), Sedlák, Pitron – Vlkolenszki, Petrúsek (81. Brada), Ježák, Rosecký – Uličný (16. Fila(66. Ruman)), Frýdl M.

Trenér: Lukáš Motal

Sestava Kvasic B:

Marčík (69. Belza) – Reiskup, Běťák, Navrátil (63. Droběna), Lučan (46. Panák) – Pospíšil, Ambruz (K), Ševela, Foltýn (63. Dvořák) – Janoštík, Zapletal (77. Hrabal)

Trenér: Jaroslav Silný

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit