Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Dorost odstartoval sezónu porážkou
formats

Dorost odstartoval sezónu porážkou

Publikované dne Neděle,Září 3, 2017 podle v Dorost

Do nové sezóny už vstoupilo i nově vytvořené družstvo dorostenců. Dorost Skaštic ve svém prvním zápase sice prohrál, ale předvedl výkon, který je příslibem do dalších bojů.

Někteří naši hráči vůbec poprvé hráli na větším hřišti. Doposud si vyzkoušeli jen hru na půlku. Ze začátku si hráči zvykali na více prostoru a na rychlejší hru. Domácí se už v dorostenecké kategorii pohybovali minulý ročník takže byli o něco zkušenější. A ze začátku měli i územní převahu, kterou přetavili ve vedoucí gól. Na hranici šestnáctky byli domácí důraznější v souboji o míč a následně se sám před brankářem zjevil CHARVÁT, který mířil přesně k tyči. Postupně se hráči Skaštic více otrkali a podařilo se jim více zaměstnat obranu domácích. Ovšem byli to opět hráči Chvalčova, kteří dokázali najít mezeru v obraně a přidali druhou branku. Skaštice ale druhá inkasovaná branka nezabrzdila a stále zlepšovaly svůj výkon. Výsledkem byly šance Sklenáře, Hyánka a Černocha. Ovšem ani jednomu se nepodařilo překonat domácího gólmana. A tak opět udeřilo na druhé straně hřiště. Laxní přístup hostujících hráčů při bránění rohového kopu potrestal nekrytý HORVÁTH. Konec první půle patřil hostům. Zahrávali dva přímé kopy z velmi slibné vzdálenosti, ale Zaoral a ani Sklenář nedokázali trefit prostor tří tyčí.

Ve druhé půli se snažili hosté o vstřelení rychlé branky, která by zápas ještě zdramatizovala. To se povedlo Janu HYÁNKOVI, který si narazil s Hrabalem a střelou kolem brankáře dal první gól svého mužstva. Ovšem radost Skaštic vydržela jen dvě minuty. To domácí opět uplatnili svůj důraz a propadený míč dostali počtvrté do brány. V další fázi hry se naše mužstvo i nadále tlačilo do útoku. Naši hráči předvedli několik pěkných akcí, ale obrana domácích byla velmi pozorná a skórovat už Skašticím nedovolila. Naopak Chvalčov přidal ještě pátou branku, když se tvrdou střelou prosadil TOMČÍK.

Skaštice ale předvedly sympatický výkon, který v dalších zápasech určitě ještě vylepší.

Chvalčov – Skaštice 5:1 (3:0)

Branky: 10. Charvát, 25., 28. Horváth, 46. Šmíd, 72. Tomčík – 44. Hyánek J.

Žluté karty: Macůrek, Dostalík P.

Rozhodčí: Skyba

Diváci: 30

Sestava Skaštic:

Hyánek J. – Černoch, Neuwirt, Hyánek J. (K), Soukup, Zaoral, Chupík, Sklenář, Hrabal, Růžička, Novák, Galatík

Trenéři: Lukáš Motal, Michal Dunda

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit