Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Áčko Skaštic poprvé v sezóně inkasovalo, ale tři body si vzít nenechalo
formats

Áčko Skaštic poprvé v sezóně inkasovalo, ale tři body si vzít nenechalo

Publikované dne Neděle,Srpen 27, 2017 podle v A-TÝM

Brankář Stýblo musel poprvé v sezóné tahat míč ze své sítě. I přesto se ale Skaštice i nadále můžou vyhřívat na vedoucí pozici. Vítězný gól vsítil Martin Ančinec.

V první půli se hrálo podle not domácího týmu. Skaštice dobře kombinovaly a brzy si votvořily i brankové příležitosti. S jejich proměňováním však mají v posledních zápasech trochu problémy. Důkazem byla velká šance Ančince, který už mířil do odkryté brány, ovšem trefil jen přesouvajícího se brankáře Viktorky. Odražený míč se dostal k Batíkovi, který zase nedokázal namířit mezi tři tyče. A tak domácím pomohl hostující brankář, který fauloval s chutí hrajícího Radka Frýdla a byla nařízena penalta. Ty má na starost v dresu Skaštic KONEČNÍK a poslal svůj tým do vedení. O tři minuty později už byla ztráta Otrokovic dvougólová. Na konci další pohledné akce stál ANČINEC a tentokrát míč do odkryté poloviny brány dokázal dostat.

Ve druhé půli domácí od své hry nepochopitelně ustoupili. Mladí hráči Viktorky ovládly střed pole a byli častěji v držení míče. Jejich snaha ale většinou končila před pokutovým územím Skaštic. Domácí obrana dokázala jejich útoky zastavit a často se taky sami hostující hráči připravili o šance svou zbrklostí a nepřesností. V 70. minutě už se ale Otrokovicím podařilo dohrát svou akci až do gólového konce. Ve vápně dostal příliš mnoho prostoru DVOŘÁČEK a jako první v sezóně pokořil brankáře Stýbla. Více už ale  Skaštice hostům nedovolily a uhájily těsné vítězství.

Skaštice – Viktoria Otrokovice „B“ 2:1 (2:0)

Branky: 22. Konečník z pen., 25. Ančinec – 70. Dvořáček

Žluté karty: Batík – Křivánek, Lendler

Diváci: 150

Rozhodčí: Žniva – Stodůlka, Dospěl

Delegát: Měrka

Sestava Skaštic:

Stýblo – Bubla L., Janalík (K), Motal, Vymětal R. – Frýdl R., Glozyga, Sova, Batík (78. Frýdl M.) – Ančinec (64. Škrabana), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit