Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Skaštice B nedovolily Chvalčovu skórovat a mohly slavit vítězství
formats

Skaštice B nedovolily Chvalčovu skórovat a mohly slavit vítězství

Publikované dne Neděle,Srpen 27, 2017 podle v B-TÝM

21056000_1851789401516799_9103395024431198153_o

Ve 4. kole OP čekal na naše hráče B mužstva nepříjemný soupeř z Chvalčova, který si v minulé sezóně odvezl ze Skaštic vítězství. Tentokrát ale naši hráči předvedli zodpovědný výkon a podruhé za sebou se mohli radovat z tříbodového vítězství.

Už od úvodního hvizdu bylo zřejmé, že utkání bude důrazné a k vidění bylo hodně osobních soubojů. Jako první zahrozilo domácí mužstvo. Ale Sedláka nenechal zakončit obránce hostů. Po další standardní situaci se dostal ke střele Frýdl, ale ani on skóre neotevřel. Poté bylo aktivnější hostující mužstvo. Ale jejich mírná územní převaha vyvrcholila jen střelou, která se otřela o levou tyč. Zbytek akcí dokázala obrana vyřešit a nadějnou hlavičku hostujícího hráče zase zastavil praporek pomezního rozhodčího, který odmával ofsajd. Poslední pětiminutovka první půle byla velmi zajímavá. Nejdříve se domácí dostali do vedení. To dobrým napadáním vybojoval Brada míč, který se dostal k Frýdlovi. Ten místo zakončení zvolil přihrávku na lépe postaveného spoluhráče a Martin PITRON první brankou ve skaštickém dresu otevřel brankový stav. Ovšem Chvalčov mohl vzápětí vyrovnat. Hosté předvedli pěknou akci po své levé straně, kterou ale zakončili jen těsně vedle. Na druhé straně hřiště se pískal faul na Frýdla a k přímému kopu se postavil Škrabana. Domácí záložník ale tuto výhodnou pozici nevyužil.

Druhý poločas začal pěknou individuální akcí Brady. Ten přesprintoval půlku hřiště i s obráncem na zádech a předložil míč před bránu Ježákovi. Ten ale v tísni nedokázal tuto akci vyšperkovat. Chvalčov si vytvořil možnost na srovnání hned z protiútoku. Ale brankář Vymětal předvedl dobrý reflex a míč vyrazil. V 51. minutě přišel  rozhodující okamžik zápasu. Domácí dobře podrželi míč a kombinace skončila u pravačky ŠKRABANY, který technickou střelou poslal míč přesně k tyči. Hosty druhá inkasovaná branka pořádně opařila. A když další přesnou akci zakončil křižnou ranou ROSECKÝ vypadalo to s Chvalčovem bledě. Naopak domácí hráči hráli v obraně zodpovědně a hosty už do nějakých příležitostí nepouštěli. Chvalčov už měl obranu prostupnější a domácím se naskytly zajímavé přečíslení. Jedno využil JEŽÁK a bylo to 4:0. Více gólu už diváci neviděli, i když si oba týmy vytvořily po jedné tutovce.

Skaštice „B“ – Chvalčov 4:0 (1:0)

Branky: 39. Pitron, 51. Škrabana, 53. Rosecký, 64. Ježák

Žluté karty: Petrúsek – Trňák, Podola

Rozhodčí: Hušek, Utěkal

Diváci: 90

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. – Bubla P., Menšík (74. Petrúsek), Sedlák, Pitron – Vlkolenszki, Škrabana, Ježák, Rosecký (55. Uličný) – Brada(66. Zaoral), Frýdl M.

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit