Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Áčko Skaštic v posledním kole prohrálo v Napajedlích
formats

Áčko Skaštic v posledním kole prohrálo v Napajedlích

Publikované dne Neděle,Červen 17, 2018 podle v A-TÝM

Naše mužstvo rozhodlo o svém triumfu v soutěži už minulé kole, ae ještě muselo odehrát poslední duel v této sezóně na hřišti Napajedel. Ještě nedávno divizní tým byl v utkání aktivnější. Naši hráči tak po náročných oslavách další tři body nezískali. Ale i tak 63 bodů dlouho žádný z mistů 1.A třídy nezískal.

Domácí hráči byli na poslední utkání sezóny dobře připraveni. A brzy se jim podařilo jít do vedení. Hostující obrana udělala chybu při rozehrávce a domácí SAIBERT dokázal nadvakrát překonat brankáře Stýbla. Rychlá vstřelená branka domácí mužstvo nakopla. Napajedla po celý první poločas udávaly tempo utkání a skaštická  obrana byla neustále v permanenci. Domácí Brauner na konci první půle orazítkoval břevno.

Napajedla ze své aktivní hry nepolevily ani ve druhé půli a nejzkušenější hráč domácích LACIGA navýšil vedení svého týmu. Skaštice ale odpověděly hned vzápětí. MYNARČÍK si naběhl mezi domácí obránce a akci zakončil povedeným přehozením brankáře. Po snižující brance se více probudili i hosté a hra dostala větší spád. Střídající Konečník už jen svým vstupem na hřiště přinutil domácí obránce k větší pozornosti. A svými nebezpečnými střelami i brankáře Napajedel. Ovšem nakonec v tomto utkání míč do sítě nedostal a tak se jeho střelecká bilance zastavila na konečných 27 brankách. Ovšem domácí byli v ofenzivě dost nebezpeční a brankář Stýblo se musel mít na pozoru. Jednou ho zachránila tyč a poté celé mužstvo benevolence rozhodčího Dujíčka, který se tímto utkáním rozloučil se svou bohatou rozhodcovskou kariérou. Skaštice se tak i přes závěrečnou snahu rozloučily se sezónou těsnou porážkou.

Napajedla – Skaštice 2:1 (1:0)

Branky: 3. Saibert, 52. Laciga – 54. Mynarčík

Žluté karty: Foral, Kozubík – Glozyga

Rozhodčí: Dujíček – Bernatík, Mitáček

Diváci: 100

Sestava Skaštic:

Stýblo – Vymětal R. (56. Bubla L.), Janalík (K), Motal, Batík – Škrabana (56. Konečník), Sova, Frýdl R., Glozyga, Menšík – Mynarčík

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit