Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko se rozloučilo se sezónou vysokou porážkou
formats

Béčko se rozloučilo se sezónou vysokou porážkou

Publikované dne Neděle,Červen 17, 2018 podle v B-TÝM

Hráči B týmu si nechali svůj nejhorší výkon až na závěr sezóny. Díky této vysoké porážce nakonec obsadili až 9. pozici. 41 bodů sice získaly ještě další tři týmy, ale v minitabulce těchto mužstev má naše rezerva nejhorší bilanci.

Naše mužstvo už od začátku utkání tahalo za kratší konec. Domácí hráči byli daleko aktivnější, pohyblivější. Hráči Skaštic si přijeli do Lubné jen zahrát, zatímco soupeř šel na hřiště zvítězit. Naše mužstvo nakonec ta to porážka může mrzet dvojnásob, protože je stála lepší umístění v konečné tabulce. Lubná šla do vedení po kuriózním gólu, když se záložník SCHOLZ prosadil přímo z rohového kopu. Tentýž hráč o chvíli později využil svého důrazu a skóroval podruhé. A když vnikl do šestnáctky ŽELEZNÍK a vystřelil krásně ke vzdálenější tyči vedli domácí během 6 minut o tři branky. Z tohoto direktu  se už Skaštice do konce utkání nevzpamatovaly. Za to domácí hráči i v teplém počasí nešetřili krokem a byli velmi nebezpeční. Brankář Vymětal musel být neustále ve střehu a několikrát podržel své mužstvo. V domácím dresu byl při střelecké chuti ŽELEZNÍK, který se rozloučil se sezónou hattrickem. Hosté za celý zápas zahrozili jen střelou Petrúska do břevna.

Lubná – Skaštice 6:0 (4:0)

Branky: 16., 20. Scholz, 22., 41., 47. Železník, 84. Havlík I.

Bez karet

Rozhodčí: Odstrčil

Diváci: 40

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. – Vlkolenszki, Kvasnička (K)(6. Hyánek J.), Icela, Pitron – Zaoral, Uličný, Petrúsek, Rosecký – Ježák, Frýdl M.

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit