Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Áčko Skaštic vyšlo poprvé na prázdno a to jak bodově tak gólově
formats

Áčko Skaštic vyšlo poprvé na prázdno a to jak bodově tak gólově

Publikované dne Neděle,Duben 15, 2018 podle v A-TÝM

Šestnáct zápasů trvala vítězná série Skaštic. Až v tom sedmnáctém byli nad síly našeho mužstva hráči Viktorky Otrokovice. Výrazně posílená rezerva třetiligového mužstva si připsala důležité tři body v boji o záchranu. Naopak náskok Skaštic na čele soutěže se zmenšil na 8 bodů.

Od začátku duelu se hrálo ve velmi slušném tempu. Domácí hráči byli pod pozorným dohledem trenéra prvního mužstva. Ale první velkou šanci v utkání si vypracovali hosté. Na levé straně výborně zafungovala spolupráce Menšík – Vymětal a druhý jmenovaný poslal před bránu střílený centr. Ten si na zadní tyči našel Mynarčík, ale jeho křižná střela těsně minula branku. V domácím dresu hrál aktivně MLÝNEK, který táhl většinu akcí svého mužstva. A právě tento šikovný ofenzivní hráč obstaral i první branku utkání. Mezi dvěma obránci si našel míč a nepříliš důraznou, ale přesnou hlavičkou poslal míč do sítě. Po slušném vstupu do zápasu to byla  pro Skaštice studená sprcha. Hostující hráči v přechodové fázi zbytečně ztráceli míče takže se k nějakému vážnějšímu ohrožení domácí brány nedostali. Otrokovice na tom nebyly o moc lépe. A tak se individuální akcí blýskl Mlýnek, který přešel přes několik protihráčů až jeho řádění musel ukončit skvělým zákrokem brankář Stýblo.

Ve druhé půli chtěly Skaštice s nepříznivě vyvíjejícím se utkáním něco udělat. V útoku nedal vydechnout domácím obráncům aktivní Mynarčík. Ten se objevil v zajímavé střelecké pozici, ale se svým pokusem příliš váhal. A tak udeřilo opět domácí mužstvo. Znova v tom sehrál důležitou roli útočník Mlýnek, který prošel po levé straně a přihrávkou pod sebe vybídl ke skórování jednoho ze svých spoluhráčů. Následnou střelu se snažil zablokovat obránce Vymětal, ovšem už se mu podařilo míč jen tečovat do sítě. Druhý inkasovaný gól ale Skaštice nepoložil. Naopak si vytvořily zajímavé možnosti ke zdramatizování utkání. Motalův přímý kop musel tygřím skokem vytáhnout na roh brankář Jelínek. Poté předvedli krásnou rychlou kombinační akci Menšík, Mynarčík a zakončující Frýdl, jehož střelu vykopával z brány domácí kapitán. K dalšímu přímáku z nadějné pozice se postavil Glozyga, ale jeho střelu zastavila zeď. A když opět neuspěl ani Mynarčík tak si mohl brankář Jelínek připsat čisté konto v 1.A třídě.

Skaštice i přes velmi slušný a bojovný výkon tentokrát na svého protivníka nevyzrály. Soupeř byl produktivní a své šance využil. Na Skaštice teď čekají dva domácí zápasy v řadě.

Viktoria Otrokovice „B“ – Skaštice 2:0 (1:0)

Branky: 17. Mlýnek, 64. vlastní

Žluté karty: Lendler – Batík, Motal, Menšík, Mynarčík

Rozhodčí: Zicháček – Dujíček, Zámorský

Diváci: 130

Sestava Skaštic:

Stýblo – Bubla L., Motal, Batík (67. Icela), Vymětal R. – Petrúsek (82. Škrabana), Glozyga, Frýdl R., Sova (K), Menšík – Mynarčík

Trenér: Roman Kolenič

Sestava Otrokovic B:

Jelínek – Zach, Lendler (K), Byrtus, Gojš – Marčík, Bahounek, Pěnička (69. Tichý), Červenka J. (64. Bína) – Mlýnek, Křivánek (84. Malota)

Trenér: Jan Janča

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit