Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Levý záložník David Menšík vychytal vítězství na Chvalčově
formats

Levý záložník David Menšík vychytal vítězství na Chvalčově

Publikované dne Neděle,Duben 15, 2018 podle v B-TÝM

david

V sobotu sehrálo naše B mužstvo další mistrovský zápas. Tentokrát se ovšem řešila otázka, kdo se postaví do brány. Brankář Lukáš Vymětal měl totiž jiné důležitější povinnosti. Mezi tři tyče si neohroženě stoupnul David Menšík a svou premiéru v bráně může brát jako velmi úspěšnou. Inkasoval až v nastaveném čase, ale to už nemělo vliv na výhru našeho týmu.

Našemu „novému“ brankáři to kamarádsky ulehčili i jeho spoluhráči. Už v 10. minutě se díky přesné hlavičce prosadil GAHURA a Skaštice se brzy dostaly do vedení. Naše mužstvo pokračovalo v soustředěném výkonu a domácí hráče nepouštělo na dostřel Menšíkovi brány. Hrálo se hlavně ve středu pole. Domácí hráči se snažili o důraznou hru. To vyústilo v dlouhé ošetřování jednoho z našich hráčů a mužstvo tak nějaký čas hrálo v deseti. Ale ani tato nepříjemná situace nevyvedla naše hráče z rytmu a do šaten odcházelo s jednobrankovým náskokem.

Začátek druhého poločasu vyšel opět lépe našemu týmu. Výsledkem byla druhá branka v síti Chvalčova. JEŽÁK  překvapil domácího brankáře pěknou bombou pod břevno. Jak se později ukázalo, byla to rozhodující akce celého zápasu. Hostující mužstvo totiž hrálo zodpovědně a velmi pozorně. Chvalčovu se nakonec podařilo snížit až v nastaveném čase, když se důraznou hlavičkou prosadil DOSTALÍK. Ale více už domácí hráči nestihli. Hostující mužstvo v čele s gólmanem Menšíkem tak získalo první jarní tři body.

Chvalčov – Skaštice „B“ 1:2 (0:1)

Branky: 90+1 Dostalík – 10. Gahura, 54. Ježák

Žluté karty: Dostalík, Kubaník, Talach – Kvasnička, Škrabana, Ježák

Rozhodčí: Žikmund – Voříšek, Vybíral

Diváci: 100

Sestava Skaštic „B“:

Menšík D. – Bubla P., Navrátil, Sedlák, Pitron – Škrabana, Uličný, Kvasnička (K), Rosecký – Gahura (38. Vlkolenszki), Ježák

Trenér: Vojtěch Menšík

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit