Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Dorost nestačil na celek Bezměrova
formats

Dorost nestačil na celek Bezměrova

Publikované dne Neděle,Duben 15, 2018 podle v Dorost

Své druhé jarní utkání sehráli naši dorostenci. I tentokrát hráli na venkovní půdě a to konkrétně na zrekonstruovaném hřišti v Bezměrově. Naši hráči nevstoupili do utkání dobře, když brzy prohrávali o dva góly. Poté se podařilo snížit ztrátu ZAORALOVI. Ale v dalším průběhu první půle už opět dávali branky jen domácí hráči. Ve druhé části se znova jako první prosazovali hráči Bezměrova. Hráči Skaštic se snažili hrát kombinační fotbal. V některých fázích zápasu se jim to dařilo. Ovšem někdy si počínají v obranné činnosti nedůrazně a inkasují laciné góly. Zkorigovat stav se podařilo Janu HYÁNKOVI, který se prosadil pěknými střelami ze střední vzdálenosti. Vyspělejší domácí mužstvo si ale výsledek pohlídalo a zvítězilo vysokým rozdílem. Výkony mužstva Skaštic ale nejsou vůbec špatné a určitě to v dalších utkáních vyjádří i výsledkově.

Bezměrov – Skaštice 11:4 (5:1)

Branky: Daněk 5, Sýkora 2, Vožda 2, Španiel, Skoupil – Hyánek J. 2, Zaoral 2

Diváci: 60

Rozhodčí: Schönwalder

Sestava Skaštic:

Sedlák- Černoch, Dokládal, Vacl, Hyánek J. (K), Soukup, Zaoral, Chupík, Hrabal, Růžička, Novák, Zapletal

Trenér: Zdeněk Konečník

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit