Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM „B“ mužstvo dohrávku zvládlo velmi dobře
formats

„B“ mužstvo dohrávku zvládlo velmi dobře

Publikované dne Sobota,Květen 19, 2018 podle v B-TÝM

Hodnocení trenéra Vojtěch Menšíka:

Utkání jsme začali velmi dobře . V desáté minutě poslal kolmou přihrávkou Menšík do šance Vlkolenszkého, který střelou k tyči dal první gól zápasu. Domácí se snažili kombinovat ve středu pole, ale naráželi na pozornou obranu. Naše rychlé protiútoky dělali jejich obraně velké problémy. S několika velmi nadějných šancí jsme ale pouze orazítkovali tyč po střele Menšíka. Domácí na začátku druhého poločasu zrychlili kombinaci, ale nakopávanými míči se do šancí nedostali .Z dalšího rychlého protiútoku zvýšil vedení tvrdou střelou Menšík. Domácí se s tímto stavem nechtěli smířit a po jedné skrumáži před brankou snížili Václavkem. Ve zbytečně nervózním závěru se jim vyrovnat nepodařilo.

Komárno – Skaštice „B“ 1:2 (0:1)

Branky: 65. Václavek – 10. Vlkolenszki, 55. Menšík

Žluté karty: Žejdlík M., Kopečný, Lukáš – Bubla, Frýdl, Petrúsek

Rozhodčí: Hušek – Jiroušková, Skyba

Diváci: 80

Sestava Skaštic „B“:

Vymětal L. – Bubla P., Vymětal R., Sedlák, Icela (61. Motal) – Vlkolenszki, Kvasnička (K), Petrúsek (86. Zaoral), Rosecký (73. Frýdl M.) – Menšík, Škrabana

Trenér: Vojtěch Menšík

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit