Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko si to opět se Záhlicemi rozdalo v penaltách
formats

Béčko si to opět se Záhlicemi rozdalo v penaltách

Publikované dne Neděle,Květen 20, 2018 podle v B-TÝM

Dva zápasy ve třech dnech sehráli naši hráči B týmu. Tuhle pořádnou nálož zvládli velmi dobře. Ze dvou utkání získali 5 bodů. V nedělním duelu v Záhlinicích zvládli stejně jako v podzimním vzájemném zápase penaltový rozstřel. Rozhodující penaltu obstaral nestárnoucí Petr Bubla.

Úvod utkání se našemu mužstvu docela povedl. Hostující hráči se docela rychle dostali do tempa a dobře kombinovali. K vidění bylo i několik tvrdších osobních soubojů a standardních situací. Po jednom přetaženém centru zakončoval hostující Sedlák, ale domácí obrana dokázala míč odvrátit a přejít do rychlého brejku. Ten táhl dynamický Mrkvica, ale jeho střelu odvrátil na poslední chvíli vracející se Pitron. To na druhé straně hřiště se zadařilo více. Uličný sklepl míč pro Milana FRÝDLA, který krásnou střelou překonal domácího brankáře. Hra se poté odehrávala především mezi šestnáctkami a do šaten tak spokojenější odcházeli hosté.

Druhý poločas začaly o něco aktivněji Záhlinice. Ale domácí kapitán Paštěka a ani jeho spoluhráč Horák své možnosti nevyužili. Hostující hráči to vyrovnání domácím nechtěně ulehčili. Chybu při odkopu potrestal střelou do opuštěné brány HORÁK. Skaštice si ale mohly vzít vedení hned zpět. Po rozehrání se do šance nejdříve dostal Ježák a po něm ještě do výhodnější pozice Frýdl, ale ani jeden z hostujících útočníků míč za záda domácího gólmana nedopravil. V posledních 20minutách hry už docházeli hostujícím hráčům fyzické síly a útočné akce už neměly potřebnou kvalitu. Záhlinice mohly rozhodnout v posledních minutách hry, ale domácí útočník z výhodné pozice hlavičkoval nad bránu. Zápas tak dospěl do penaltové loterie, ve které bylo lepší a šťastnější mužstvo Skaštic.

Záhlinice – Skaštice „B“ 1:2 pp (0:1)

Branky: 61. Horák – 20 Frýdl M.

Proměněná penalta: Uličný, Kvasnička, Bubla

Neproměněná penalta: Vymětal R., Pitron

Žluté karty: Paštěka, Horák – Frýdl

Rozhodčí: Caletka

Diváci: 130

Sestava Skaštic:

Vymětal L. – Bubla P., Vymětal R., Sedlák, Pitron – Vlkolenszki, Kvasnička (K), Uličný, Rosecký (70. Brada) – Frýdl M., Ježák (87. Navrátil)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit