Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM V Koryčanech padaly branky až v závěrečném rozstřelu
formats

V Koryčanech padaly branky až v závěrečném rozstřelu

Publikované dne Neděle,Květen 20, 2018 podle v A-TÝM

Těžké utkání čekalo na naše hráče prvního týmu v 22. kole. Koryčany patří mezi nejlepší defenzivní mužstva v soutěži a tuto svou přednost potvrdily i v tomto duelu. Naši hráči nedokázali překonat obranný blok a diváci se tak gólů nedočkali. Branky padaly až v závěrečném rozstřelu, který lépe zvládly Skaštice.

Na první šanci zápasu čekali přítomní diváci jen několik málo minut. To se hostujícím obráncům prosmýkl domácí útočník, ale svou střelu z dobré pozice nenasměroval mezi tři tyče. Ta to příležitost ale byla na dlouhou dobu jediná, ze které mohli domácí skórovat. Jinak se soustředili hlavně na defenzivní činnost. Skaštice se sice snažily o nalezení receptu na překonání domácího obranného valu, ale moc šancí si taky nevypracovaly. Za zmínku určitě stojí akce, po které se ocitl v tutovce Mynarčík, ale míč v síti neskončil.

Druhá půle příliš fotbalového vzrušení taky nenabídla. Ale přece jen blíže ke skórování byli hosté. A v obou zajímavých situacích se objevil, v Koryčanech velmi populární, Zdeněk Konečník. Nejdříve na malém vápně nedokázal tečovat nadýchaný centr. A v další situaci ho pro změnu zastavil pomezní rozhodčí, který odmával ofsajdové postavení, kterému se divili i domácí hráči. Zakončit do prázdné brány tak už hostující střelec nestihl. Koryčany ohrozily ve druhé půli bránu Stýbla jen jednou, když domácí záložník donutil hostujícího brankáře k tzv. televiznímu zákroku. Utkání tak rozhodly pokutové kopy. Hostující hráči byli neomylní a Skaštice si odvezly dva body.

Koryčany – Skaštice 0:1 pp 

Proměněná penalta: Konečník, Sova, Škrabana, Frýdl

Žluté karty: Kaňa – Motal

Rozhodčí: Mitáček – Bartoň, Ševčík

Diváci: 150

Sestava Skaštic:

Stýblo – Bubla L. (89. Vymětal R.), Janalík (K), Motal, Batík – Sova, Frýdl, Glozyga, Icela (59. Menšík) – Mynarčík (76. Škrabana)

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit