Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM „B“ mužstvo jasně přehrálo poslední Mrlínek
formats

„B“ mužstvo jasně přehrálo poslední Mrlínek

Publikované dne Neděle,Říjen 15, 2017 podle v B-TÝM

Béčko Skaštic v 11. kole OP hostilo poslední Mrlínek. Hosté doposud uhráli pouze tři body a další se jim získat nepodařilo. Domácí o své výhře rozhodli už po 30 minutách hry.

Domácí hráči se do svého soupeře pustili hned od úvodních minut. První náznak brankové příležitosti přišel po rohovém kopu, ale hlavičku Vlkolenszkého odvrátil hostující obránce. Hostujícím hráčům dělal problémy presink domácích. Vynikal v tom hlavně Brada, který nenechal obránce Mrlínku volně rozehrát. To vedlo i k vedoucí brance Skaštic. Hosté pod tlakem udělali chybu, když jeden z obránců podklouzl a pohotový ULIČNÝ překonal brankáře. Domácí pokračovali ve své aktivitě a svého soupeře přehrávali kombinační hrou. Druhá branka padla po dobře rozehraném rohovém kopu, Radim VYMĚTAL využil svého důrazu a dotlačil míč do sítě. Poté se ve výhodné pozici zjevil Ježák, ale jeho střelu zablokoval hostující obránce. Třetí branka padla po pěkné individuální akci Vymětala. Ten si naběhl za obranu, následně se na brankové lajně zbavil dvou obránců a předložil míč před poloprázdnou branku ULIČNÉMU. A o další tři minuty  později se stav měnil opět. Uličný poslal míč mezi hostující obránce na rozběhnutého Pepu VLKOLENSZKÉHO, který si balón připravil na levačku a bombou k pravé tyči oslavil svůj první gól ve skaštickém dresu. Do šaten tedy domácí odcházeli s vysokým náskokem.

Ve druhé půli už hra Skaštic tak kvalitní nebyla. Naopak hosté  zpřesnili svou kombinaci, ale do větších šancí se dostat nedokázali. S přibývajícím časem se ale znova připomněli domácí hráči a přidali další dvě branky. Vymětal unikl po pravé straně a pěkným centrem našel RUMANA, který míč uklidil přesně k tyči. A tentýž hráč přidal šestou branku. Vlkolenszki vybojoval míč pro Ježáka, který přesnou přihrávkou našel svého spoluhráče, který propálil hostujícího brankáře. Lubomír Ruman mohl zkompletovat i hattrick, ale sám před brankářem tentokrát mířil vysoko nad bránu. Další velké šance měli Sedlák, Bubla a střídající Menšík, ale první dva jmenovaní nedokázali trefit prosto tří tyčí a Menšíka zase vychytal brankář Mrlínku. Nakonec se z branky radovali i hosté. VYORAL využil volného prostoru a pěknou technickou střelou překazil zaskakujícímu brankáři Motalovi čisté konto. Ten se vytáhl i při velké šanci Heryána, který zakončoval osamocen na hranici penalty, ale jindy stoper, v tomto duelu brankář, vytáhl skvělý zákrok. Skaštice měly v tomto duelu větší kvalitu a po zásluze braly všechny body.

Skaštice – Mrlínek 6:1 (4:0)

Branky: 4., 26. Uličný, 13. Vymětal R., 29. Vlkolenszki, 69., 74. Ruman – 80. Vyoral

Žluté karty: Motal – Vyoral, Vepřek

Rozhodčí: Dundová

Diváci: 80

Sestava Skaštic:

Motal – Vymětal R. (K), Navrátil, Sedlák, Pitron (60. Rosecký) – Vlkolenszki, Ježák, Bubla P., Škrabana (81. Menšík) – Uličný, Brada (46. Ruman)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit