Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Bojkovice si ze Skaštic odvezly šest branek
formats

Bojkovice si ze Skaštic odvezly šest branek

Publikované dne Sobota,Říjen 14, 2017 podle v A-TÝM

anca

První lize vévodí neporažená Viktoria Plzeň a 1.A třídě sk. B zase neporažené Skaštice. Porazit tým vedený trenérem Koleničem se nepodařilo ani Bojkovicím. Ty se předvedly jako velmi zdatný soupeř, ale nakonec si odvezly vysokou porážku.

Oba týmy se pyšní kvalitní ofenzivou. To se potvrzovalo od úvodních minut. Hned v 1. minutě musel proti střele Konečníka zasahovat hostující brankář. Na zakončení ANČINCE už ale nedosáhl a domácí se brzy ujali vedení. Hrálo se velmi kvalitní utkání k jehož úrovni přispěly oba týmy. A hosté se dočkali vyrovnání. MIČA dostal prostor ke střele, kterou ještě lehce tečoval domácí obránce a brankář Stýblo nedokázal zareagovat. Obě mužstva se snažila o kombinační fotbal, který se musel přítomným divákům líbit. Akce se střídaly na obou stranách hřiště. A další gólová se podařila opět domácím. Konkrétně KONEČNÍKOVI, který unikl po pravé straně, navedl si míč na střed a střelou na bližší tyč poprvé v zápase skóroval.

Ve druhé půli se hrál ještě o něco lepší fotbal než v té první. Skaštice měly výhodu jedné branky. Naopak hosté toužili po vyrovnání. Zápas se lámal v 70. minutě hry. Nejdříve hosté měli velkou šanci, ale domácí zachránilo břevno. Z protiútoku udeřil domácí KONEČNÍK a odstartoval tak gólovou desetiminutovku svého týmu, během které padly 4 branky. Další gól přidal ANČINEC, který unikl hostující obraně a své sólo úspěšně zakončil. Za další dvě minuty se skóre měnilo opět. A byla to velká fotbalová lahůdka. Akci začal dlouhým pasem Motal, Ančinec vyhrál souboj a hlavou posunul míč na Konečníka, který z voleje poslal míč před bránu. Tam si ho našel PETRÚSEK a jeden z nejmenších hráčů na hřišti krásnou hlavičkou gólově vyšperkoval tuto akci. To byla pro hostující hráče hrozivá smršť, ze které se jen obtížně vzpamatovávali. A to ještě nebylo vše. Zdeněk KONEČNÍK vystihl rozehrávku hostujícího stopera a tvrdou střelou propálil brankáře Bojkovic. Více už utkání nenabídlo. Skaštice zvítězily tenisovým výsledkem a dál drží svou neporazitelnost.

Skaštice – Bojkovice 6:1 (2:1)

Branky: 36., 70., 79. Konečník, 3., 72. Ančinec, 74. Petrúsek – 16. Miča

Žluté karty: Frýdl – Slavíček, Hanke

Rozhodčí: Šubík – Tomanec, Bršlica

Diváci: 150

Sestava Skaštic:

Stýblo – Bubla L., Janalík (K), Motal, Batík (83. Icela) – Sova (79. Škrabana), Frýdl, Glozyga, Menšík (66. Petrúsek) – Ančinec (75. Vymětal), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit