Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Jeden vydařený poločas na úspěch nestačil, dorost podlehl Mrlínku
formats

Jeden vydařený poločas na úspěch nestačil, dorost podlehl Mrlínku

Publikované dne Sobota,Říjen 14, 2017 podle v Dorost

dorost

V posledním domácím podzimním zápase se naši dorostenci střetli s vedoucím mužstvem OP. Naši hráči se svého soupeře nezalekli a svou nebojácnou kombinační hrou možná hostující tým překvapili. A brzy i otevřeli brankový účet zápasu. Zaoral byl faulován v pokutovém území a domácí měli výhodu pokutového kopu. Ten si vzal na starost sám faulovaný Zdeněk ZAORAL a svou střelu poslal přesně k tyči. Poté se dostali do šancí i hosté, ale brankář Sedlák svůj tým podržel. A domácím se dařilo i v útoku. První pokus Jana Hyánka ještě brankář Mrlínku zneškodnil. Poté ale zafungovala spolupráce bratranců Hyánkových a starší z dvojice navýšil vedení Skaštic. Mrlínek se prosadit nedokázal a tak si domácí do šaten odnášeli dvoubrankové vedení.

Ovšem ze šaten přišli domácí hráči jako vyměnění. Přestali běhat, nabízet se a uspokojeni vedením nedokázali vzdorovat zlepšené hře Mrlínku. Hosté pasivity domácích dokonale využili. Brzy se jim podařilo vyrovnat a díky proměněné penaltě i otočit výsledek zápasu na svou stranu. Rozjetému soupeři už Skaštice nedokázaly klást větší odpor. Fotbalisté Mrlínku tak přidali ještě další tři góly a v tomto zápase nakonec brali všechny body. Domácí hráči nenavázali na vydařenou první půli. Velmi slabým výkonem ve druhé části se tak připravili o přijatelnější výsledek.

Skaštice – Mrlínek 2:6 (2:0)

Branky: 9. Zaoral z pen., 19. Hyánek Jan – 48., 55. z pen., 67. Smejkal, 59. Beza J., 76. Baďuřík, 80. Zemánek

Žluté karty: Chuděj

Rozhodčí: Trampota

Diváci: 40

Sestava Skaštic:

Sedlák – Hyánek Jakub, Neuwirt, Hyánek Jan, Soukup, Zaoral, Chupík, Sklenář, Hrabal, Růžička, Novák, Zapletal

Trenéři: Lukáš Motal, Michal Dunda

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit