Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM „B“ mužstvo otočilo duel proti Lubné
formats

„B“ mužstvo otočilo duel proti Lubné

Publikované dne Neděle,Září 23, 2018 podle v B-TÝM

Důležité vítězství vybojovalo v neděli naše B mužstvo. V utkání s Lubnou už prohrávalo o dvě branky, ale ve druhé půli se podařilo našim hráčům výsledek otočit.

Domácí hráči vstoupili do utkání aktivně. Působili živějším a odhodlanějším dojmem než v předchozích zápasech. Ovšem hostům se podařilo skórovat hned z první vážnější akce. Rybenský našel svou přihrávkou KAŠÍKA, který technickou střelou překonal brankáře Vymětala. Skaštice mohly vyrovnat po střele z přímého kopu. Škrabana však poslal svůj pokus těsně vedle levé tyče. O chvíli později se situace opakovala jen z druhé strany. Škrabana si opět vzal na starost tuhle výhodnou standardku. Ovšem míč opět proletěl těsně kolem horní tyče. A domácí záložník v akci potřetí. Tentokrát po faulu na pronikajícího Uličného zahrával pokutový kop. Ale ani z této nejvýhodnější standardní situace se mu nepodařilo skórovat. Hosté z Lubné byli v zakončení daleko efektivnější a přesnější. ŽELEZNÍK vybojoval ve středu pole míč, nerušeně prošel kolem tří domácích hráčů a přesně zamířil. Domácím se podařilo snížit díky trefě MOTALA, který se dobře zorientoval v závaru před hostující bránou.

Ve druhé půli přibylo více osobních soubojů A hrálo se v napjatější atmosféře. Hosté mohli přidat další gól po zaváhání domácí obrany, ale míč letící do opuštěné brány vyhlavičkoval vracející se Navrátil. Za domácí měl vyrovnání na kopačce Ančinec, ale sám před brankářem mířil vedle brány. Vyrovnání přišlo až po dalším faulu v pokutovém území hostů. Lehký atak Ančince posoudil rozhodčí jako nedovolený a penaltu proměnil KONEČNÍK. A než opadly vášně v hostujícím táboře padla rozhodující branka. KONEČNÍKOVA střela před brankářem zaplavala a ten nestačil zareagovat. Stejně tak celý tým Lubné a domácí tak brali 3 body.

Skaštice „B“ – Lubná 3:2 (1:2)

Branky: 37. Motal, 81. z pen., 88. Konečník – 14. Kašík, 32. Železník

Žluté karty: Ježák – Scholz, Sládeček, Bačinský

Červená karta: Scholz

Rozhodčí: Zakopal

Diváci: 100

Sestava Skaštic „B“:

Vymětal L. (K) – Bubla P., Motal, Navrátil (57. Konečník), Pitron (70. Hyánek Jan) – Vlkolenszki, Icela, Vymětal R., Škrabana – Uličný (53. Ančinec), Ježák (87. Hyánek Jakub)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit