Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Dorost podlehl Chvalčovu
formats

Dorost podlehl Chvalčovu

Publikované dne Neděle,Září 23, 2018 podle v Dorost

Utkání s Chvalčovem se našim dorostencům příliš nepovedlo. Proti oslabenému soupeři sice naši hráči dvakrát vedli, ale o bodový zisk přišli v poslední minutě zápasu. V první půli byla herní převaha na straně domácích. Naši hráči se snažili postupnou kombinací překonat dobře bránícího soupeře. První šanci měl na hlavě Chupík, ale letící míč minul a hostující brankář tak zasahovat nemusel. Brankář Chvalčova byl po celý zápas velmi pozorný. Domácí hráči, hlavně Adam Makový,  zkoušeli střílet ze střední vzdálenosti. Ale všechny tyto pokusy dokázal hostující brankář zpacifikovat. Ve druhé půli se domácím podařilo vsítit první branku. NĚMČÍK prošel kolem tří obránců a své sólo zakončil přesně k tyči. Ovšem po vedoucí brance přestalo domácí mužstvo hrát. Našim hráčům chyběl hlavně důraz a začali prohrávat osobní souboje. Výsledkem bylo vyrovnání PUMPRLY. Skašticím se hned vzápětí podařilo opět odskočit, kdy autorem branky byl HYÁNEK. Ale Chvalčov začal být čím dál více nebezpečnější. Po dlouhém výkopu propadl míč až ke KUŽELOVI a ten křižnou střelou vyrovnal. Rozhodnutí přinesla poslední minuta hry, kdy se střela mířící vedle brány odrazila od MĚRKY do brány. Hosté byli za svou bojovnost odměněni vítěznou brankou. Naopak domácí tým ve druhé půli nepředvedl vydařený výkon, který tak pochopitelně na body nestačil.

Skaštice – Chvalčov 2:3 (0:0)

Branky: 45. Němčík, 53. Hyánek J. – 51. Pumprla, 63. Kužel, 79. Měrka

Bez karet

Rozhodčí: Křepelka

Diváci: 25

Sestava Skaštic:

Zapletal – Němčík, Bureš, Oračko K., Hyánek J., Soukup, Chupík (K), Makový, Hrabal, Růžička, Oračko D., Trampota

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit