Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice doma opět nadělovaly, tentokrát to odnesl první tým tabulky Brumov
formats

Skaštice doma opět nadělovaly, tentokrát to odnesl první tým tabulky Brumov

Publikované dne Neděle,Září 23, 2018 podle v A-TÝM

Skaštice i nadále zůstávají v domácím prostředí stoprocentní. Nováček soutěže si poradil i s dosavadním lídrem tabulky celkem Brumova. Týmu z Valašska tak naše mužstvo uštědřilo první letošní porážku.

Od začátku utkání se hrál velmi rychlý fotbal. Domácí se svého zkušenějšího protivníka nezalekli a aktivním napadáním nutili hostující hráče k nákopům na své útočníky. S těmi si ale domácí obrana dokázala poradit. Na vzdušnou sílu Brumova byla domácí obrana upozorněna. Ale i přesto se hosté ze vzduchu prosadili. Na rohový kop si na zadní tyči naskočil KOLOUCH a poslal svůj tým do vedení. Hosté dokázali využít svou první vážnější situaci. Ale domácí hráči si také pomohli standardní situací. Po faulu na Gojše kopal KONEČNÍK přímý kop, na který nedokázal hostující brankář zareagovat a bylo vyrovnáno. Utkání mělo dobré tempo a přítomné diváky rozhodně nenudilo. Velkou příležitost měl na hlavě Ančinec, jehož hlavička šla ale mimo tři tyče.

Start do druhé půle se povedl domácím. Hráči Brumova než se po příchodu ze šaten rozkoukali tak prohrávali. Bubla si naběhl do volného prostoru, poslal před bránu krásný centr přímo na hlavu nabíhajícího KONEČNÍKA  a z této pozice se domácí kanonýr nemýlí. Po vedoucí brance se domácí mužstvo trochu zatáhlo. Nedokázalo podržet míč a Brumov si díky standardkám vytvořil mírný tlak. Jednou musel míč, mířící do brány, vyhlavičkovat obránce Bubla. Ovšem Skaštice přidaly třetí gól a snahu hostů otupily. Bubla si na pravé straně vyměnil míč se Sovou a před bránou našel zcela volného ZAVADILA, pro kterého nebyl problém poslat míč do sítě. O chvíli později se radost v domácím táboře opakovala. GOJŠ neohroženě prošel hostující obranou až se dostal před brankáře Smolíka, kterému nasadil jesličky a bylo to 4:1. Fotbalová hitparáda ale teprve přišla. Pátý gól v hostující síti byla pořádná chuťovka. Sova rozehrál rohový kop na volného KONEČNÍKA, a jeho bomba z voleje skončila v levé šibenici. Hostující mužstvo odehrálo konec utkání značně rozhozeno, protože takový brankový příděl rozhodně nečekalo. Naopak Skaštice si vychutnaly cenný skalp vedoucího mužstva.

Skaštice – Brumov 5:1 (1:1)

Branky: 16., 46., 78. Konečník, 69. Zavadil, 72. Gojš – 13. Kolouch

Žluté karty: Bubla, Sova, Zavadil – Kolouch, Novák

Rozhodčí: Kotačka - SCHNÜRMACHER, Zpěvák

Diváci: 160

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Glozyga, Batík T., Menšík – Sova (K)(79. Vymětal R.), Frýdl R. (61. Zavadil), Batík L. (85. Motal), Gojš – Ančinec (70. Mynarčík), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit