Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM B mužstvo v Němčicích vybojovalo cenný bod
formats

B mužstvo v Němčicích vybojovalo cenný bod

Publikované dne Neděle,Srpen 11, 2019 podle v B-TÝM

Hodnocení trenéra Lukáše Motala:

Těžké utkání, ze kterého jsme nakonec vybojovali cenný bod. Soupeř se do nové sezóny dobře posílil o nové hráče. Hlavně v první půli nám dělali problémy rychlé akce domácích. Nějaké šance jsme přežili, ale chvíli před koncem první půli jsme udělali zbytečnou chybu, po které se Němčice dostaly do dvougólového vedení. Ve druhé půli už si vypracovalo nějaké brankové příležitosti i naše mužstvo. Podařilo se nám snížit, ale hned vzápětí domácí díky dvěma brankám opět odskočili. Nám se povedl závěr utkání, kdy domácím už trochu docházeli fyzické síly. V poslední desetiminutovce padlo celkem 5 branek a nakonec z toho byl nerozhodný výsledek 5:5. Po průběhu utkání jsme se získaným bodem spokojeni. Domácí mohli utkání rozhodnout, ale své šance neproměnili a tak jsme živili naději na bodový zisk až do konce a nakonec se nám to povedlo. Soupeř má kvalitní mužstvo a z Němčic se body určitě vozit nebudou.

Němčice – Skaštice B 6:5 pp (2:0)

Branky: 15., 39. Kříž, 59. Pospíšilík z pen., 65., 87. z pen. Zlámal – 56. Icela, 80. Ježák, 83., 90. z pen. Konečník, 86. vlastní

Žluté karty: Holý, Pospíšilík, Darebníček, Štěpánek – Beneš, Vlkolenszki

Rozhodčí: Tesař, Zalabák

Diváci: 180

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. (K) – Vlkolenszki (59. Konečník), Štěpják, Icela, Sedlák (59. Pitron) – Beneš, Bubla P. (68. Motal L.), Vymětal R., Škrabana – Rosecký (59. Ježák), Menšík

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit