Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice v divizní premiéře trápily HFK Olomouc
formats

Skaštice v divizní premiéře trápily HFK Olomouc

Publikované dne Neděle,Srpen 11, 2019 podle v A-TÝM

Vstup do nové sezóny se našemu týmu nepovedl a to hlavně výsledkově. Herně se naši hráči svému zkušenějšímu soupeři určitě minimálně vyrovnali. O gól šťastnější nakonec bylo domácí mužstvo.

Od začátku se hrálo v docela svižném tempu. Naši hráči si postupem času navykli na vyšší level fotbalu a jejich kombinace byly čím dál více sebevědomější. Aktivní byla pravá strana hostující sestavy. Odtud přiletělo před domácí bránu několik centrů, ale za zmínku stojí jen nepřesná hlavička Gojše. Ten samí hráč pak předvedl pěknou individuální akci, kterou musel zastavit až svým zákrokem domácí brankář. Gólová dorážka Konečníka pak nemohla platit, protože se hostující útočník nacházel v ofsajdu. Hostující aktivitu otupila inkasovaná branka v jejich síti. Chybu Lukáše Motala při rozehrávce dokázal technickou střelou potrestat BERNATÍK. Vyrovnání mohla přinést rychlá akce Konečníka, který nádherným centrem našel hlavu Sovy, ale jeho pokus mířil mimo bránu.

Co se hostujícím hráčům nepovedlo v první půli, to se jim vydařilo během dvou minut druhé části hry. Vyrovnání obstaral FRÝDL, který dorazil do sítě střelu vyraženou domácím brankářem. O dvě minuty později předvedly Skaštice rychlou akci na pravé straně, po které přišla přesná přihrávka na volného GOJŠE, který usměrnil míč do sítě. Ovšem po vedoucí brance Skaštice přestaly hrát. Nedokázaly podržet míč v útoku a přicházely o odražené míče. Tudíž brzy přišlo i vyrovnání, které zařídil opět BERNATÍK. Holice dokonale využily své psychické výhody a stav otočily. Po nadýchaném centru se mezi dvěma obránci prosmýkl SPURNÝ a domácí vedli. A když se po rohovém kopu jemnou tečí prosadil domácí kapitán Martin VYSKOČIL vypadalo to s hosty bledě. Ale Skaštice se nevzdaly a zápas zdramatizovaly. Po přesném centru Gojše skóroval přesnou hlavičkou MYNARČÍK. V závěru bylo rušno před oběma bránami. Nejdříve měl na kopačce vyrovnání Konečník, ale jeho střela skončila na tyči domácí brány. A hned z protiútoku zase pálil domácí útočník a jeho střela se od břevna odrazila zpět do hřiště. V zajímavém utkání tak nakonec brali všechny tři body domácí. Skaštice se pokusí získat první divizní body na domácím hřišti, kde budou hostit celek Šumperku.

1.HFK Olomouc – Skaštice 4:3 (1:0)

Branky: 33., 61. Bernatík, 68. Spurný, 74. Vyskočil M. – 50. Frýdl R., 52. Gojš, 81. Mynarčík

Žluté karty: Buček, Němec – Frýdl, Batík L., Motal L.

Rozhodčí: Soukal – Vařacha, Bělák

Diváci: 135

Delegát: Hrůza

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Motal T., Batík T. (86. Vymětal R.), Batík L. – Sova (71. Beneš), Janalík (K)(57. Mynarčík), Frýdl R., Motal L., Gojš – Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit