Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko i přes tragický úvod bralo všechny body v Záhlinicích
formats

Béčko i přes tragický úvod bralo všechny body v Záhlinicích

Publikované dne Neděle,Březen 31, 2019 podle v B-TÝM

Skaštice „B“ svůj vstup do jarní sezóny zvládly. I když si cestu za třemi body hodně zkomplikovaly. K vítězství přispěl dvěma góly Milan Frýdl.

Vstup do utkání se našim hráčům vůbec nepodařil. Nulová koncentrace od všech hráčů způsobila, že domácí se hodně snadno dostali do dvoubrankového vedení.  Ale hostující hráči věděli, že mají skoro celé utkání na to, aby své úvodní zaváhání napravili. A po odehraných 15 minutách se jim to začalo dařit. První brankou k tomu přispěl Milan FRÝDL, který svou střelu poslal do levého rohu domácí brány. Skaštice postupně začaly svého soupeře přehrávat. Hlavně ve středu pole získalo naše mužstvo převahu. Ale Záhlinice dobře využívaly našich chyb. Po jedné takové musel brankář Rotrekl vytáhnout míč na břevno. Po vyrovnání volaly střely Škrabany a Frýdla, ale jen o kousek minuly bránu. Brada už míč do sítě dostal, ale domácí pomezní nesmyslně signalizoval ofsajd a hlavní rozhodčí mu uvěřil. Hosté ale stihli vyrovnat ještě v první půli. Na rohový kop si naběhl NAVRÁTIL a dostal míč do sítě.

Skaštice dokonaly obrat ve druhé půli. Milan FRÝDL korunoval svůj dobrý výkon svou druhou brankou. S přibývajícím časem domácí svou hru ještě více zjednodušili. Spoléhali na svou důraznou hru a nákopy. Po dobře rozehrané standardce už viděli domácí diváci míč v síti, ale brankář Rotrekl tygřím skokem vyrovnání zabránil. Hostům se nedařilo dotáhnou své dobře rozjeté akce až do zdárného konce a tak bylo utkání stále otevřené. Po závaru před hostující bránou musel míč mířící pod břevno opět zastavit gólman Rotrekl. Hráči Skaštic v posledních minutách napravili své uvolněné chování z úvodu zápasu a naopak velmi pozornou hrou své vedení udrželi.

Záhlinice – Skaštice „B“ 2:3 (2:2)

Branky: 1. Horák, 5. Motal – 16., 55. Frýdl M., 45.+2. Navrátil

Žluté karty: Hejník, Jakvid, Horák – Ježák, Škrabana

Rozhodčí: Voříšek

Diváci: 150

Sestava Skaštic B:

Rotrekl – Bubla P., Navrátil, Icela, Pitron – Vlkolenszki, Škrabana, Ježák (81. Hyánek Jakub), Rosecký (69. Soukup) – Brada (K)(61. Uličný), Frýdl M.

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit