Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice nestačily na Provodov
formats

Skaštice nestačily na Provodov

Publikované dne Neděle,Březen 31, 2019 podle v A-TÝM

Naši hráči trápili svého zkušenějšího soupeře až do konce duelu. Po slabší první půli dokázali naši hráči po změně stran zápas zdramatizovat. Ovšem ve zbývajících 20 minutách už recept na překonání domácího brankáře nenašli.

Provodov vstoupil do zápasu lépe než naše mužstvo. Svou jednoduchou hrou dostal  soupeře pod tlak. Hostující hráči nechávali domácím příliš mnoho volného prostoru a zkušené mužstvo Provodova toho dokázalo využít. Nejdříve se ve velké šanci ocitl Ulman, ale svou pověst střelce ještě nepotvrdil. V 10. minutě nedokázali obránci Skaštic odvrátit centrovaný míč. Ten si našel KOVÁŘ, narazil si s Ulmanem a jeho tečovaná střela zapadla přesně k tyči. Asi tak po 20 minutách se více do hry dostaly i Skaštice. Z hostujících hráčů trochu opadl úvodní ostych a začali i oni zaměstnávat brankáře Provodova. Ovšem žádnou závažnější situaci řešit nemusel. Naopak jeho spoluhráči v poli zařídili druhý gól. Laciga prošel středem hřiště, posunul míč na Kováře, jehož centr propadl až k volnému ULMANOVI, který prostřelil brankáře Večeřu.

Do druhého poločasu přišli hosté s cílem zápas zdramatizovat a pokusit se zabojovat o body. Skaštice svou hru zlepšily, zkvalitnily kombinaci ve středu pole. I když nekvalitní terén tomuto stylu hry příliš nepřál. To domácí svou jednoduchou hrou neustále zlobili hostující obranu. Velev se protáhl kolem brankové lajny a našel zcela volného Kováře. Jeho pokus stačil brankář zblokovat a míč poté odkopli obránci. Velkou zásluhu na hostující brance měl Bubla. Ten prošel po pravé  straně přes dva protihráče a naservíroval míč GOJŠOVI, který uklidil míč k tyči. Po vstřelené brance Skaštice ožily. Za technickou střelou Mynarčíka se brankář Petr jen ohlédl, ale míč proletěl těsně nad břevnem. Domácí brankář předvedl své kvality, když ve velké příležitosti vychytal Gojše. Tento moment volal po vyrovnání. Ale míč v síti neskončil a v závěru už si domácí hráči své těsné vedení  pohlídali.

Provodov – Skaštice 2:1 (2:0)

Branky: 10. Kovář, 42. Ulman – 68. Gojš

Bez karet

Rozhodčí: Rybka – Zicháček, Gloser

Diváci: 100

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Janalík (K), Motal, Menšík – Škrabana (56. Frýdl M.), Sova, Frýdl R., Vymětal R. (80. Ančinec) – Gojš, Mynarčík

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit