Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko nasázelo Komárnu 8 branek
formats

Béčko nasázelo Komárnu 8 branek

Publikované dne Neděle,Srpen 18, 2019 podle v B-TÝM

Po půl roce se na zrekonstruovaném hřišti ve Skašticích představilo i B mužstvo. Našim hráčům se domácí sezónní debut vydařil, když svého soupeře přehráli herně a hlavně i výsledkově.

Skaštice se do svého protivníka pustily hned od úvodních minut. Hráči dobře kombinovali a měli slušný pohyb bez míče. Ovšem finální fáze trochu drhla. A také si připsal několik vydařených zákroků hostující brankář. A tak se možná trochu překvapivě poprvé v utkání prosadili hosté. TVARŮŽKA napřáhl ke střele a překvapil brankáře Stýbla. Domácí fotbalisté se ale nenechali touto brankou zaskočit a hned vzápětí stav srovnali, když se poprvé ve skaštickém dresu prosadil dorážkou BENEŠ. Skaštice i nadále pokračovaly ve své kvalitní hře. Velmi aktivní byl Menšík, který přesným centrem vybídl ke skórování JEŽÁKA a domácí vedli. A před koncem první půle podnikli domácí rychlý brejk na jehož konci stál JANALÍK, který chladnokrevně obešel i brankáře a umístil míč do odkryté brány.

 

Druhou půli začali domácí hráči opět aktivně a brzy z toho byly další dvě branky v síti Komárna. Další kvalitní centr Menšíka zužitkoval FRÝDL. A o dvě minuty později si stejný hráč našel míč vyražený hostujícím brankáře a dorazil ho do poloprázdné brány. Komárno ještě zkusilo utkání zdramatizovat, když se po pěkném úniku podruhé prosadil TVARŮŽKA. Ale domácí předváděli kvalitní výkon a více svému soupeři nedovolili. Naopak ještě v poslední desetiminutovce přidali další tři branky, o které se postarali tři obránci. SEDLÁK s JANALÍKEM skórovali po přesných hlavičkách a PITRON nekompromisní ranou pod břevno.

Skaštice – Komárno 8:2 (3:1)

Branky: 16. Beneš, 34. Ježák, 44., 90. Janalík, 50., 52. Frýdl M., 82. Sedlák, 89. Pitron – 15., 78. Tvarůžka

Žluté karty: Frýdl – Žejdlík

Rozhodčí: Tříska

Diváci: 80

Sestava Skaštic B:

Stýblo – Beneš (54. Židlík), Janalík, Sedlák, Pitron – Uličný (60. Hyánek Jakub), Škrabana, Bubla P., Menšík – Ježák, Frýdl M. (72. Brada)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit