Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice získaly první divizní body
formats

Skaštice získaly první divizní body

Publikované dne Neděle,Srpen 18, 2019 podle v A-TÝM

Skaštice se poprvé na domácím hřišti představily i v divizním duelu a podařilo se jim získat důležité tři body. Za výhrou naše mužstvo nasměroval kapitán Antonín Sova, který vsítil dvě branky.

V první půli ale domácí fotbalisté působili nervózním dojmem. Šumperk byl více na míči a byl lepší v kombinaci. Hosté si vypracovali i brankové příležitosti. Ovšem nejdříve zasáhl reflexivním zákrokem domácí brankář Večeřa a nadějnou brejkovou akci zastavila nepřesná finální přihrávka. Domácím hráčům se nedařilo dostat před hostující bránu kvalitní centr. Většina skončila v náruči brankáře Šumperku. Domácím obráncům dělal starosti útočník Ostrovka. Ten měl na hlavě také vedoucím branku, ale jeho pokus šel několik málo centimetrů vedle tyče. A tak se podařilo první branku vsítit domácím. Skaštice zahrály rohový kop na krátko, následný střílený centr si našel před bránou SOVA a levačkou uklidil míč k tyči. První poločas tak skončil těsným vedením domácích.

Ve druhé půli hosté svou hru trochu pozměnili a spoléhali více na dlouhé míče mířící za domácí obranu. Vyrovnat se jim podařilo po rohovém kopu, kdy byl u odraženého míče BERNARD dříve než domácí Konečník a propálil chumel hráčů stojící před bránou. Ale inkasovaná branka domácí hráče nepoložila. Naopak od 65. minuty začali být aktivnější a zlepšili svou hru. Výsledkem toho byla druhá branka v síti Šumperku. Gojš utekl po levé straně a jeho krásný centr na první tyči uklidil tvrdou hlavičkou do sítě KONEČNÍK. Skaštice vedoucí branka nabudila a ovládly závěrečnou 15minutovku zápasu. V 80. minutě přidali domácí třetí branku, když nejdříve pálil Lukáš Motal do břevna, ale odražený míč si našel SOVA a připsal si svou druhou divizní branku. Domácí záložník se ale své branky v utkání přece jen dočkal. Konečník poslal před bránu střílený centr, který před brankáře tečoval právě Lukáš MOTAL a dal výsledku konečnou podobu. Skaštice si tak před těžkým utkáním v Kozlovicích připsaly první výhru v sezóně.

Skaštice – Šumperk 4:1 (1:0)

Branky: 44., 80. Sova, 75. Konečník, 87. Motal L. – 56. Bernard

Žluté karty: Batík T. – Bernard, Olejník, Zrník, Žák

Rozhodčí: Kotala – Dudek, Matějek

Delegát: Černý

Diváci: 200

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Motal T., Batík T. (74. Mynarčík), Batík L. – Vymětal R. (70. Beneš), Motal L., Frýdl R., Gojš (82. Sedlák) – Sova (K)(87. Škrabana), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit