Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko nezvládlo proti Zdounkám druhý poločas
formats

Béčko nezvládlo proti Zdounkám druhý poločas

Publikované dne Pondělí,Květen 28, 2018 podle v B-TÝM

Hodnocení trenéra domácích Lukáše Motala:

V utkání jsme udělali příliš mnoho chyb, které tento kvalitní soupeř dokázal potrestat. V první půli byl výkon týmu slušný, prohrávali jsme a dokázali dvěma brankami skóre otočit. Ovšem ve druhém poločase jsme na výkon z první půle nedokázali navázat. Byli jsme málo nebezpeční v útočné fázi. V obranné pro změnu nepřesní a nedůrazní. Soupeř dokázal výsledek otočit během dvou minut. My už jsme nenašli sílu na odpověď.

Skaštice B – Zdounky 3:4 (2:1)

Branky: 13. Frýdl M., 18. Sedlák, 57. Pitron – 11., 84., 86. Kyrcz, 50. Červík

žluté karty: Petrúsek – Rokos

Rozhodčí: Hušek

Diváci: 100

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. – Bubla P., Vymětal R., Sedlák, Pitron – Vlkolenszki, Škrabana, Petrúsek, Uličný – Frýdl M. (67. Kvasnička), Ježák ( 80. Brada)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit