Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice zápas o první místo zvládly a k titulu jim stačí jedno vítězství
formats

Skaštice zápas o první místo zvládly a k titulu jim stačí jedno vítězství

Publikované dne Neděle,Květen 27, 2018 podle v A-TÝM

V sobotu se hrálo utkání o první místo v 1. A třídě. Naše mužstvo tento důležitý zápas zvládlo a před druhými Osvětimany má 6 bodový náskok. Skašticím tak ve zbývajících třech utkáních stačí získat 3 body a titul už jim nikdo nevezme.

Domácí hráči vlétli do utkání ve velkém stylu. Hned v 1. minutě se mezi hostujícími stopery zjevil osamocený Konečník. Ten byl asi sám překvapený kolik má prostoru a tudíž vyslal na hostující bránu jen slabý pozdrav. Ovšem o chvíli později si domácí kanonýr už počínal mnohem přesněji. Krásnou střelou nedal Chvojkovi šanci zasáhnout a Skaštice tak vedly. Druhý gól mohl přidat Mynarčík, ale své zakončení nezvládl. Po úvodních 15 minutách hry se začalo hrát podle not hostujícího mužstva. Skaštice se zatáhly a tvorbu hry přenechaly svému soupeři. Osvětimany dobře kombinovaly, ale jejich akce většinou končily před pokutovým územím, kde se rozbíjely o připravenou domácí obranu. Ta si ale přece jen vybrala jednu slabší chvilku. Chybou při rozehrávce doslova darovali domácí hostům velkou šanci na vyrovnání. Závar před Stýblovou bránou ukončil až vracející se Bubla, který zastoupil svého spoluhráče v bráně a míč mířící do sítě vykopl z brankové čáry. Osvětimany měly i nadále herní převahu, ale další šance si nevypracovaly.

Ve druhé půli už se hra v poli více vyrovnala. Hosté se snažili o vyrovnání, ale do žádné vážnější šance se jim nedařilo dostat. Naopak s přibývajícím časem se začaly otvírat okénka v jejich obraně. Ty to mezery svými neúnavnými náběhy vyplňoval domácí útočník KONEČNÍK. Po jednom svém úniku přehodil vybíhajícího brankáře Chvojku a Skaštice se dostaly do dvoubrankového vedení. A v domácím táboře mohlo být ještě radostněji. Ale Konečník tentokrát svou akci nevyřešil gólově a svůj tým udržel ve hře gólman Chvojka. Osvětimany měly herní převahu, ale do šancí se nedostávaly. Snížit ztrátu se hostům podařilo až 3 minuty před koncem, když se prosadil kapitán KŘEMEČEK. Více už ale domácí svému soupeři nedovolili a mohli tak oslavit důležité vítězství.

Skaštice – Osvětimany 2:1 (1:0)

Branky: 6., 66. Konečník – 87. Křemeček

Žluté karty: Zýbal

Rozhodčí: Dujíček – Němec, Prokůpek

Delegát: Palacký

Diváci: 150

Sestava Skaštic:

Stýblo – Bubla L., Janalík (K), Motal, Batík – Sova, Frýdl R., Glozyga (90. Škrabana), Menšík (70. Icela) – Mynarčík (74. Vymětal R.), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit