Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko obralo lídra o bod
formats

Béčko obralo lídra o bod

Publikované dne Neděle,Září 20, 2020 podle v B-TÝM

V dalším kole Okresního přeboru se naše „B“ mužstvo střetlo s doposud neporaženým celkem Zborovic. Zborovice se netají postupovými ambicemi, které zatím potvrzují svým postavením v tabulce. Skašticím, se jako prvnímu týmu v sezóně, podařilo obrat favorita o body.

Skaštická touha po skalpu lídra byla patrná od úvodních minut. Domácí si i jako první vytvořili gólovou šanci, ale Škrabana se sám před brankářem neprosadil. To na druhé straně z první vážnější akce udeřilo. Kanonýr HANUS dostal na hranici šestnáctky kousek volného prostoru a vyslal přízemní střelu, která zapadla přesně k tyči. Od této chvíle ale převzali taktovku utkání domácí hráči. Drželi míč na svých kopačkách a postupnou kombinací se snažili překonat obranný blok hostujícího týmu. Skaštice si dokázaly vytvořit i brankové příležitosti. Ty ale nedokázaly proměnit. V zakončení se v tomto utkání trápil hlavně útočník Zaoral, který ani jednu ze svých tří možností nedokázal gólově zužitkovat. Hosté spoléhali především na dlouhé míče, kterými hledali své útočníky. V první půli zahrozili ještě díky průniku Šprni, který svou střelou orazítkoval vnější tyč.

Ve druhé půli se hra v poli více vyrovnala. Hosté dokázali více narušovat domácí kombinace. Skaštice se hnaly za vyrovnáním, ale opět je brzdily nepřesnosti v zakončení. Oračko to zkoušel střelami z levé strany, ale ani jedna nenašla přesný cíl. A tak se postupem času začaly objevovat ve skaštické obraně mezery. Bejdákovu šanci ještě zneškodnil brankář Trampota, ale na přesnou hlavičku HANUSE  byl krátký a Zborovice odskočily na dvoubrankové vedení. Ovšem hned po rozehrání dostali domácí míč před hostující bránu a JEŽÁK ve skluzu skóroval. Zborovice ale hned vzápětí odpověděly nejlepším možným způsobem. HANUS využil svých zkušeností, přetlačil domácího obránce a propálil brankáře Trampotu. Pro domácí to byla studená sprcha, ale i nadále bojovali o zkorigování stavu. Druhý gól se jim podařilo vsítit 10 minut před koncem duelu, když se prosadil záložník DRÁBEK. Za snahu a vytrvalost byli domácí odměněni v posledních minutách hry, když se k BENEŠOVI odrazil míč a domácí hráč propálil brankáře Zborovic. Závěrečný penaltový souboj vyšel lépe hostům a ti si tak odvezli ze Skaštic dva body.

Skaštice „B“ – Zborovice 3:4 pp (0:1)

Branky: 71. Ježák, 79. Drábek, 90. Beneš – 5., 69., 72. Hanus

Žluté karty: Oračko, Zaoral – Šumbera, Švejcar

Rozhodčí: Mucha

Diváci: 150

Sestava Skaštic „B“:

Trampota – Bubla P., Štěpják, Menšík, Rosecký (64. Beneš) – Škrabana (64. Hyánek), Sova, Drábek, Oračko – Ježák (K)(77. Piotron), Zaoral

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit