Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice v závěru otočily duel se Šumperkem
formats

Skaštice v závěru otočily duel se Šumperkem

Publikované dne Sobota,Září 19, 2020 podle v A-TÝM

Naši hráči v zápase se Šumperkem ukázali, že se vyplatí bojovat o body až do závěrečného hvizdu. V utkání s kvalitním soupeřem naše mužstvo dvakrát prohrávalo, ale i přesto dokázalo zápas převrátit na svou stranu. Rozhodující moment přišel po pěkné kombinační akci, kterou zakončil dorážející Zavadil.

Soupeř se momentálně pohybuje ve druhé části tabulky, ale ve Skašticích ukázal, že se jeho výkony zvedají a s nimi určitě přijde i posun v tabulce. Od začátku duelu se snažil Šumperk o kombinační hru a byl aktivnějším týmem. Domácím chvíli trvalo než chytli tempo utkání. To se jim podařilo, ale až po inkasované brance. Chybu v rozehrávce Skaštic potrestal přesným zakončením záložník CIKRYT. V další fázi hry zlepšili domácí pohyb, práci s míčem a začali zatápět hostující obraně. Konečník svou střelou orazítkoval tyč. Obě mužstva zahrávala v utkání dost standardních situací. Skaštice vyrovnaly po rohovém kopu, kdy závar před šumperskou bránou ukončil bombou do sítě Tomáš MOTAL. Domácí začali více napadat hostující rozehrávku a soupeř neměl čas na kombinaci. Naopak Skaštice mohly gólově odskočit po šanci Hubra, který hlavičkoval osamocen na hranici penalty, ale jeho pokus mířící do středu brány hostující brankář vytěsnil na roh. Poté se v nadějné pozici ocitl Vymětal, ale jeho střele chyběla potřebná razance a přesnost.

I ve druhé půli se hrál zajímavý fotbal. Akce se střídali na obou stranách. Hosté hodně spoléhali na aktivního levého záložníka Strnada. Po jedné z jeho akcí se dokázali opět dostat do vedení. Strnad prošel po lajně a jeho následný centr prolétl kolem obou domácích stoperů až k dobíhajícímu OSTROVKOVI, který doklepl míč do poloprázdné brány. Řada tak byla opět na Skašticích, aby se pokusily opět o dorovnání stavu. To mohl zařídit Hubr, který se dvakrát řítil sám na brankáře Šumperku, ale ani jednou ho nedokázal překonat. Když zakončení domácímu záložníkovi nešlo nohou tak to vyzkoušel hlavou. A ukázalo se to jako úspěšné řešení. Batík poslal před hostující bránu centr, na který brankář nedosáhnul a za ním číhající Michael HUBR nasměroval míč do odkryté brány. Už to vypadalo, že tato branka bude tou poslední v zápase a obě mužstva si body rozdělí. Ale v 92. minutě předvedli domácí krásnou akci, když si vyměnili míč Konečník s Motalem a před zakončujícím ZAVADILEM už číhala prázdná brána. Tento moment odstartoval euforii v domácím táboře a naopak hořkost a zklamání v týmu Šumperka. Hostům už na obrat nezbývalo dost času a tak všechny body zůstaly ve Skašticích.

Skaštice – Šumperk 3:2 (1:1)

Branky: 24. Motal T., 83. Hubr, 92. Zavadil – 11. Cikryt, 59. Ostrovka

Žluté karty: Frýdl, Beneš, Petrúsek – Linet, Strnad, Kováč

Rozhodčí: Jahoda – Vařacha, Pospíšil

Delegát: Karas, Beneš

Diváci: 250

Sestava Skaštic:

Vrba – Beneš (80. Petrúsek), Glozyga, Motal T., Batík – Vymětal (70. Menšík), Motal L., Frýdl, Hubr – Zavadil, Konečník (K)

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit