Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko opět nezvládlo penalty
formats

Béčko opět nezvládlo penalty

Publikované dne Neděle,Září 29, 2019 podle v B-TÝM

Už potřetí z 8 utkání si naši hráči B týmu vyzkoušeli penaltový rozstřel. A ani tentokrát si druhý plusový bod nepřipsali.

V utkání k vidění příliš brankových příležitostí nebylo. Hostující tým měl větší procento držení míče na svých kopačkách, ale jejich převah byla pouze po šestnáctku. Domácí mužstvo spoléhalo na poctivou defenzivu. A díky dalekonosné střele ŠTĚPÁNKA se Zborovicím povedlo jít do vedení. Hosté tak obdrželi laciný gól, který určil poločasový stav. Ve druhé půli se obrázek hry příliš nezměnil. Hosté se snažili prokousat přes důraznou obranu domácích. Zborovicím v poslední 20minutovce už docházely fyzické síly. Skaštice o vyrovnání usilovaly až do konce. A povedlo se jim to. FRÝDL usměrnil střílený centr mimo dosah domácího brankáře a poslal zápas do penaltového rozstřelu. V tom bylo úspěšnější domácí mužstvo a získalo druhý bod.

Zborovice – Skaštice B 2:1 pp (1:0)

Branky: 36. Štěpánek – 87. Frýdl M.

Žluté karty: Kojetský – Menšík, Navrátil

Rozhodčí: Mucha

Diváci: 80

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. – Bubla P., Janalík, Icela, Pitron – Menšík, Uličný (76. Navrátil), Škrabana, Rosecký (82. Hyánek) – Ježák (67. Brada), Frýdl M.

Trenér: Vojtěch Menšík

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit