Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice ve Strání neudržely dvougólový náskok a odvezly si bod za remízu
formats

Skaštice ve Strání neudržely dvougólový náskok a odvezly si bod za remízu

Publikované dne Neděle,Září 29, 2019 podle v A-TÝM

Skaštice nedokázaly dotáhnout nadějně rozjeté utkání proti Strání do zdárného konce. O dvougólový náskok naše mužstvo přišlo ještě do poločasu. Ve druhé půli se už na hřišti spíše bojovalo než hrál fotbal.

Oproti předešlým utkáním tentokrát vstup do zápasu našemu mužstvu vyšel. Už v 6. minutě  zahrávaly Skaštice sérii dvou rohových kopů. Ten druhý přinesl vedoucí branku po přesné hlavičce Lukáše MOTALA. Domácí brzká inkasovaná branka trochu zaskočila. Naopak hosté navázali na svůj dobrý vstup do zápasu a přidali druhou branku. KONEČNÍK se prosadil tvrdou střelou, která zapadla přesně pod břevno domácí brány. Skaštice své dvoubrankové vedení ale nedokázaly udržet příliš dlouho. Hostujícím obráncům utekl MICHALEC a prostřelil brankáře Večeřu. Domácím se po kontaktní brance už dýchalo o něco lépe. Naopak Skašticím se moc nedařilo rozvinout jejich kombinační hru. Hostující hráči zbytečně ztráceli míče. Toho se snažili využít domácí hráči, kteří spoléhali na brejkové situace. Po půl hodině hry se podařilo domácímu týmu vyrovnat, když PALÍK proměnil pokutový kop. A o chvíli později se do samostatného úniku dostal Michalec, obešel brankáře, ale jeho střela orazítkovala pouze břevno.

Druhá půle už přinesla spíše boj. Fotbalových akcí bylo velmi málo. Obě mužstva měla jen nějaké náznaky, které nějak zvláště neohrozily ani jednoho z brankářů. Druhý poločas už měl velmi podprůměrnou úroveň. Bod tak v konečném zúčtování braly oba týmy.

Strání – Skaštice 2:2 (2:2)

Branky: 17. Michalec, 32. Palík z pen. – 6. Motal L., 13. Konečník

Žluté karty: Ondřejka, Palík, Michalec – Motal T., Motal L., Frýdl

Rozhodčí: Řezníček – Kouřílek, Mikulášek

Delegát: Rabušic

Diváci: 240

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Miklík, Motal T., Batík L. – Sova (70. Vymětal R.), Frýdl, Štěpják (61. Batík T.), Motal L., Gojš – Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit