Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Dorost předvedl bojovný výkon, který ale tentokrát na body nestačil
formats

Dorost předvedl bojovný výkon, který ale tentokrát na body nestačil

Publikované dne Sobota,Září 28, 2019 podle v Dorost

Po dvou utkáních, ve kterých dokázali naši dorostenci bodovat tentokrát vyšli na prázdno. V duelu s okresním soupeřem z Bezměrova naši hráči prohrávali od 12. minuty, když se hostující obranou protáhl VOŽDA  a křižnou střelou skóroval. Hosté mohli vyrovnat po individuálním průniku Oračka, který přihrávkou před bránu vybídl ke skórování své spoluhráče. Ovšem Hrabal s Gaborem si dávali tak dlouho přednost až jim míč utekl a z velmi nadějné situace tak nebylo nic. Více na míči byli domácí hráči. Ale do vážnějších šancí je hostující obrana nepouštěla. Až na jednu vyjímku, kdy závar před brankářem Trampotou nakonec skončil až zásahem právě hostujícího brankáře. Skašticím se podařilo vyrovnat díky ORAČKOVI, který s přehledem potrestal chybu domácích při rozehrávce.

Ve druhé půli se podařilo domácím vytvořit tlak a hrálo se převážně na půli hostí. Skaštice nedokázaly přesně kombinovat a chyběla jim větší kvalita v ofenzivě. Nadějně vypadal jen průnik Oračka, ale brankář domácích v čas vyběhl a balón odklidil do zámezí.  Bezměrov se dočkal vedoucí branky po dorážce VEJTASY. A o chvíli později prošel ten samí hráč přes bránícího Hyánka a s přehledem překonal brankáře Skaštic. Hosté se snažili zápas ještě zdramatizovat, ale ke konci už jim chyběly fyzické síly.

Bezměrov – Skaštice 3:1 (1:1)

Branky: 12. Vožda, 73., 76. Vejtasa – 34. Oračko

Žluté karty: Oračko, Hyánek, Neuwirt, Gabor, Chupík

Rozhodčí: Smolka

Diváci: 60

Sestava Skaštic:

Trampota – Chupík (K), Makový, Novák, Neuwirt – Bureš, Daněk, Hyánek, Gabor – Hrabal, Oračko

Střídali: Kršek, Výšek

Trenéři: Lukáš Motal, Stanislav Škrabana

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit