Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko opět vysoko prohrálo
formats

Béčko opět vysoko prohrálo

Publikované dne Úterý,Duben 30, 2024 podle v B-TÝM

Hodnocení trenéra Antonína Sovy:

Podruhé za sebou jsme dostali pořádný příděl, což je pro nás hodně nepříjemné. Favoritovi jsme byli více než vyrovnaným soupeřem, i když výsledek tomu neodpovídá. Po většinu zápasu, troufám si říct, jsme byli fotbalovějším týmem. Bohužel důraz před naší bránou byl rozdílový a to rozhodlo. K tomu si dáme dva nešťastné vlastence a je z toho výsledek jaký je.

Lubná – Skaštice B 7:2 (3:2)

Branky: 3., 50. vlastní, 41. Ančinec, 44. Kašík, 56., 72. Dočkal, 85. Komárek – 30. Zůvala, 45. Ježák

Žluté karty: Ančinec – Sova

Rozhodčí: Závojský – Chytil, Pírko

Diváci: 300

Sestava Skaštic B:

Trampota – Bubla P., Sova, Pitron, Rosecký (73. Látal) – Bubla L.(26. Růžička), Novák, Židlík (70. Brada), Holomek – Ježák (K), Zůvala

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit