Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice doma remizovaly s Bzencem
formats

Skaštice doma remizovaly s Bzencem

Publikované dne Úterý,Duben 30, 2024 podle v A-TÝM

Byl to jejich nejlepší jarní výkon, ale i přesto to na výhru nestačilo. Skaštice se proti silnému Bzenci vybičovaly k velmi kvalitnímu výkonu, ale jejich nepřesnost a nedůraz v zakončení jim zabránila k zisku tří bodů.

První půle byla velmi vyrovnaná. Bzenec předvedl, že hlavně v útočné fázi má velkou kvalitu. Domácí stopeři si ale dobře hlídali jednoho z nejlepších útočníků v soutěži Kasalu. Ani Skaštice nedokázaly vyzrát na hostující obranu a v prvním poločase se diváci branek nedočkali.

Ve druhé půli se hrál pro fanoušky velmi zajímavý fotbal. Akce se střídaly na obou stranách hřiště. Obrovskou příležitost dostat Skaštice do vedení měl Konečník, ale jeho samostatný únik zneškodnil hostující brankář. A tak platilo pravidlo nedáš dostaneš. Záložník Bzence KAŇA vyslal tvrdou, ale ne moc umístěnou střelu, která však domácímu brankáři proklouzla pod rukou do sítě. Hráči Skaštic po inkasované brance ještě přidali a byli za to odměněni. Motal svou šanci ještě nevyužil, ale SEDLÁK už hlavou dokázal dostat míč do sítě. A rozhodnutí měl na hlavně opět domácí obránce, ale jeho pokus mířil těsně vedle tyče.

Oba týmy si tak rozdělily po bodu. Domácí by před duelem rozhodně bod se silným soupeřem brali, ale po zápase všichni cítili, že bylo i na tři. Ovšem takový výkon může být pro naše fotbalisty povzbuzením do důležité fáze sezóny, kdy se bude bojovat o udržení v soutěži.

Skaštice – Bzenec 1:1 (0:0)

Branky: 86. Sedlák – 65. Kaňa

Žluté karty: Zavadil – Zůbek, Absolon

Rozhodčí: Potiorek – Banot, Prokůpek

Delegát: Piňos Karel

Diváci: 200

Sestava Skaštic:

Vrba – Beneš (90. Číhal), Glozyga, Motal, Sedlák – Kvasnička (74. Látal), Zavadil, Frýdl, Menšík – Gojš, Konečník (K)

Trenér: Roman Číhal, Lukáš Batík

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit