Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko po kvalitním výkonu porazilo vedoucí Zdounky
formats

Béčko po kvalitním výkonu porazilo vedoucí Zdounky

Publikované dne Neděle,Duben 14, 2019 podle v B-TÝM

Poprvé na jaře se naše B mužstvo představilo na „domácím“ hřišti a hned z toho byly tři body. O svém triumfu proti favoritovi ze Zdounek rozhodlo ve druhém poločase.

Nástup do utkání měli daleko lepší hosté ze Zdounek. Útočník Kyrcz pronikl středem naši obrany a postupoval sám na brankáře Vymětala. Jeho střela však těsně minula levou tyč. O chvíli později zase hosté utekli naší obraně po pravé straně. Ofsajd se k překvapení domácích hráčů nepískal a dva hostující hráči se objevili sami před domácí bránou. Ovšem nedokázali si vyhovět a svou velkou šanci doslova zazdili. Postupem času se hra vyrovnala a přesunula se hlavně do středu pole.

Ve druhé půli už byli více v ofenzivě nebezpečnější i domácí hráči. Ti hráli v zadu velmi pozorně a v útoku se začali více osmělovat. Útočná dvojice domácích zlepšila svůj výkon a hned to bylo poznat. Skaštice si na svou šanci počkaly a ta přišla. Vedoucí gól obstaral FRÝDL, který se neunáhlil a odražený míč si nejdříve zpracoval a poté poslal přesně k tyči. Útoky hostů často končily na připravené obraně domácích. Naopak v zadních řadách Zdounek vznikaly zkuliny, které lákaly domácí hráče. ANČINEC  dostal v pokutovém území volný prostor, který využil ke vstřelení druhé branky. Tentýž hráč mohl definitivně rozhodnou, ale svou individuální akci gólově nezakončil. Hned z protiútoku se prosadil KUTŇÁK a vypadalo to na závěrečné drama. Ale to domácí hráči nepřipustili a bojovným výkonem si vítězství vzít nenechali.

Skaštice „B“ – Zdounky 2:1 (0:0)

Branky: 65. Frýdl M., 79. Ančinec – 82. Kutňák

Žluté karty: Frýdl M., Ježák – Pektor, Navrátil, Věžník

Rozhodčí: Zakopal

Diváci: 60

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. (K) – Bubla P., Navrátil (19. Sova), Icela, Menšík – Vlkolenszki, Škrabana, Ježák (57. Uličný), Rosecký (81. Brada) – Frýdl M. (71. Pitron), Ančinec

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit